Elżbieta Lendo wybrana członkiem Zarządu Harmony Polish Hotels

0
1668
W miniony poniedziałek, 5 listopada, podczas Posiedzenia najwyższego organu statutowego Harmony Hotels – Rady Hoteli, które odbyło się w hotelu Willa Port w Ostródzie, przeprowadzone zostały wybory uzupełniające do składu Zarządu VI kadencji. Nowym Członkiem jednogłośnie wybrano Elżbietę Lendo, reprezentującą w grupie Harmony hotele Willa Port w Ostródzie i Paryski w Zakopanem, które dołączyły do konsorcjum w grudniu 2017 r.

Elżbieta Lendo od 25 lat jest związana z finansami. Z sukcesem zarządza kilkoma spółkami. Od 14 lat jest współtwórcą Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego w Olsztynie, które wielokrotnie plasowało się w pierwszej dziesiątce najskuteczniejszych firm doradztwa europejskiego w Polsce. Od ponad 10 lat pracuje także w Biurze Regionalnym województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli, w ramach którego działa Dom Polski Wschodniej w Brukseli. Doskonale potrafi znaleźć się w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Gdy trzeba, jest gotowa przeprowadzić trudne procesy restrukturyzacyjne i naprawcze. Nie boi się stawiać czoła dużym wyzwaniom i podejmować trudnych decyzji.

Od 2014 r. Lendo zarządza grupą spółek, które są operatorami obiektów hotelowych i rekreacyjnych działających w grupie Lendo Hotels Group, w tym: Hotel Willa Port Art & Business w Ostródzie, Hotel Paryski Art & Business w Zakopanem oraz Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim i Hotelu Nosal w Zakopanem. W 2016 roku została laureatką Tytułów Kobiety Przedsiębiorczej Warmii i Mazur 2016 oraz Kosyniera Przedsiębiorczości, a w 2018 została wyróżniona tytułem Kobiety z Charakterem w kategorii biznes. Poza działalnością biznesową aktywnie angażuje się w działalność kulturalną – jest mecenasem sztuki, organizuje koncerty i wernisaże oraz wspiera artystów nie tylko z Warmii i Mazur.

Aktualnie w Zarządzie Fundacji Harmony Hotels pracuje 5 osób: Prezes – Krzysztof Jędrocha, V-ce Prezes – Radosław Suwała oraz Członkowie: Elżbieta Lendo, Andrzej Dowgiałło i Olaf Makiewicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.