Meet & Fit z lokalem w Ciechanowie

0
1201
Fot.: 7 Street

W minionym tygodniu firma „7 Street Łukasz Błażejewski” otworzyła restaurację Meet & Fit w Ciechanowie na płycie głównego Rynku przy Placu Jana Pawła II 2.

Lokal ma powierzchnię 45 m2 i posiada miejsca siedzące dla maksymalnie 9 osób. Bistro jest zlokalizowane w centralnym miejscu miasta i dlatego od początku powstawał z myślą głównie o dostawach i odbiorach osobistych. Do lokalu przynależy dedykowana strefa pod ogródek letni, dzięki której będziemy mogli w sezonie letnim obsługiwać większą ilość gości na miejscu. W drugim etapie w lokalu zostaną uruchomione w formie dark kitchen marki Woody’s – Premium Burgers i King Rooster.

Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących w 100% roślinne oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery poza tradycyjną formą w podania w bułce można wybrać w formie FIT – we wrapie, super FIT – w formie sałatki lub podane w bułce bezglutenowej.

Fot.: 7 Street

W planach na najbliższe tygodnie jest zaplanowane rozpoczęcie prac adaptacyjnych lokali w Warszawie i Mławie. Równolegle prowadzone są zaawansowane rozmowy w temacie otwarcia lokali w Olsztynie, Ostródzie i w Rudzie Śląskiej.

W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz bogatą ofertą burgerów roślinnych, sałatki oraz soki tłoczone.

Cały czas rozwijamy sieć i poszukujemy partnerów do współpracy w miastach od 20 tysięcy mieszkańców oraz w średnich i dużych miejscowościach. Przedsiębiorcy zainteresowani otwarciem bistro Meet & Fit – Slow Food muszą liczyć się z inwestycją około 60-100 tys. zł netto w zależności od stanu technicznego lokalu. W tej kwocie ujęty jest już sprzęt, który można wziąć np. w leasing lub zakupić poprzez kredyt wtedy inwestycyjne nakłady gotówkowe znacznie się zmniejszą.

Fot.: 7 Street

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.