Meet & Fit z lokalami w Szczecinie i Gdyni

0
1055
W ostatnich dwóch tygodniach sieć Meet & Fit powiększyła się o lokale w Szczecinie oraz w Gdyni. Obydwa lokale to tak zwane lokale uliczne zlokalizowane przy ulicach handlowych o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego.

W Szczecinie bistro Meet & Fit znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 4, natomiast w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 49. Szczeciński lokal ma powierzchnię 75 m2 i 22 miejsca siedzące, natomiast gdyński lokal ma 60 m2 i 14 miejsc siedzących.


Kolejne lokalizacje, w których pojawi się Meet & Fit to Żyrardów, Pruszków i Warszawa. W każdym z tych miast udało się pozyskać topowe lokalizacje.

Następne otwarcie odbędzie w Centrum Handlowym Forum Gliwice. To już trzeci lokal w Centrum Handlowym. CH Forum Gliwice w swojej ofercie gastronomicznej posiada m.in. takie marki jak: Berlin Kebap, KFC, Makarun, McDonald’s, Olimp czy Grycan.

– Obecnie jesteśmy największą w Polsce siecią lokali serwujących wegańskie oraz mięsne burgery w jednym miejscu. Wszystkie burgery można wybrać w formie FIT, super FIT lub podane w bułce bezglutenowej. W najbliższym czasie planujemy kolejne otwarcia. Niezależnie w kilku miastach prowadzone są poszukiwania nowych lokali przez kolejnych Franczyzobiorców – mówi Łukasz B. Błażejewski – Dyrektor Generalny 7 Street i Meet & Fit.

Łukasz Błażejewski


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.