LSI Software podsumowuje targi EuroGastro / WorldHotel 2021

0
447
Fot.: LSI Software

3 września zakończyły się długo wyczekiwane i kilkukrotnie przekładane Międzynarodowe Targi Gastronomiczno-Hotelarskie EuroGastro / WorldHotel. Podczas tego wydarzenia LSI Software zaprezentowało szeroką ofertę produktów dla branży HoReCa.

Co można było zobaczyć na stoisku?
Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowała obecna kondycja branży i sposoby na wyjście z kryzysu po trwających miesiące lockdownach. W części gastronomicznej szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wszystkie rozwiązania związane z obsługą zamówień na wynos i z dostawą, takie jak: Gastro Delivery czy aplikacja Delivero, a także moduł Ordering do zamówień online. Premierowo zaprezentowaliśmy również nową wersję aplikacji ułatwiającej inwentaryzację i przyjmowanie dostaw, czyli Gastro ICS.

Fot.: LSI Software

Nie kilku lat nie słabnie zainteresowanie samoobsługowym kioskiem – zarówno w wersji gastronomicznej, jak i hotelowej. W gastronomii kiosk zyskuje na popularności jako rozwiązanie samoobsługowe do zamawiania posiłków, natomiast w branży hotelarskiej świetnie sprawdza się jako wsparcie recepcji – można na nim realizować check-in, check-out czy zakup usług dodatkowych. Hotelarze wciąż stawiają na rozwiązania mobilne, takie jak chociażby aplikacja do zdalnego meldunku, z którą można było się zapoznać na naszym stoisku.

Na targach można było obejrzeć i sprawdzić o ile szybciej i płynniej działają terminale dotykowe z serii PS-361X-Q, czyli nowości sprzętowe od naszego partnera Posiflex.

Fot.: LSI Software

Wyróżnienie w konkursie
Produkty LSI Software zostały również docenione przez kapitułę konkursu „Innowacja Targów EuroGastro / WorldHotel 2021” – nasz najnowszy moduł, Marketing Automation, otrzymał wyróżnienie w kategorii Wyposażenie i nowe technologie w hotelu. Jest to narzędzie pozwalające na wysyłkę poprzez e-mail bądź sms spersonalizowanych kampanii marketingowych skierowanych do Gości hotelowych. Przewagą tego rozwiązania nad podobnymi dostępnymi na rynku jest to, że system ten jest zintegrowany z bazą Gości hotelowych z systemu recepcyjnego. Więcej o tym rozwiązaniu można przeczytać w artykule Marketing Automation. Branża hotelarska, marketing i nowoczesne technologie.

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji
Na udział w targach po tak długiej przerwie czekaliśmy z niecierpliwością i podekscytowaniem. Serdecznie dziękujemy za wszystkie spotkania podczas tych 3 dni i już teraz zapraszamy do odwiedzenia nas na kolejnych wydarzeniach branżowych. O tym gdzie i kiedy będzie można na spotkać, będziemy informować na bieżąco. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.