LSI Software podsumowuje targi EuroGastro / WorldHotel 2021

0
1084
Fot.: LSI Software

3 września zakończyły się długo wyczekiwane i kilkukrotnie przekładane Międzynarodowe Targi Gastronomiczno-Hotelarskie EuroGastro / WorldHotel. Podczas tego wydarzenia LSI Software zaprezentowało szeroką ofertę produktów dla branży HoReCa.

Co można było zobaczyć na stoisku?
Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominowała obecna kondycja branży i sposoby na wyjście z kryzysu po trwających miesiące lockdownach. W części gastronomicznej szczególnym zainteresowaniem cieszyły się wszystkie rozwiązania związane z obsługą zamówień na wynos i z dostawą, takie jak: Gastro Delivery czy aplikacja Delivero, a także moduł Ordering do zamówień online. Premierowo zaprezentowaliśmy również nową wersję aplikacji ułatwiającej inwentaryzację i przyjmowanie dostaw, czyli Gastro ICS.

Fot.: LSI Software

Nie kilku lat nie słabnie zainteresowanie samoobsługowym kioskiem – zarówno w wersji gastronomicznej, jak i hotelowej. W gastronomii kiosk zyskuje na popularności jako rozwiązanie samoobsługowe do zamawiania posiłków, natomiast w branży hotelarskiej świetnie sprawdza się jako wsparcie recepcji – można na nim realizować check-in, check-out czy zakup usług dodatkowych. Hotelarze wciąż stawiają na rozwiązania mobilne, takie jak chociażby aplikacja do zdalnego meldunku, z którą można było się zapoznać na naszym stoisku.

Na targach można było obejrzeć i sprawdzić o ile szybciej i płynniej działają terminale dotykowe z serii PS-361X-Q, czyli nowości sprzętowe od naszego partnera Posiflex.

Fot.: LSI Software

Wyróżnienie w konkursie
Produkty LSI Software zostały również docenione przez kapitułę konkursu „Innowacja Targów EuroGastro / WorldHotel 2021” – nasz najnowszy moduł, Marketing Automation, otrzymał wyróżnienie w kategorii Wyposażenie i nowe technologie w hotelu. Jest to narzędzie pozwalające na wysyłkę poprzez e-mail bądź sms spersonalizowanych kampanii marketingowych skierowanych do Gości hotelowych. Przewagą tego rozwiązania nad podobnymi dostępnymi na rynku jest to, że system ten jest zintegrowany z bazą Gości hotelowych z systemu recepcyjnego. Więcej o tym rozwiązaniu można przeczytać w artykule Marketing Automation. Branża hotelarska, marketing i nowoczesne technologie.

Do zobaczenia podczas kolejnej edycji
Na udział w targach po tak długiej przerwie czekaliśmy z niecierpliwością i podekscytowaniem. Serdecznie dziękujemy za wszystkie spotkania podczas tych 3 dni i już teraz zapraszamy do odwiedzenia nas na kolejnych wydarzeniach branżowych. O tym gdzie i kiedy będzie można na spotkać, będziemy informować na bieżąco. A tymczasem zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.