Akcja charytatywna hotelarzy – potrzebujemy Waszej pomocy!

0
362

Co roku mamy przyjemność organizować Xmas Party i przy tej okazji charytatywnie wspomagać potrzebujących. Tym razem połączyliśmy to z konferencją Hotel Meeting, co przełoży się na jeszcze większe wsparcie dziecięcej placówki opiekuńczej z Krakowa. Możesz pomóc, nawet jeśli nie uczestniczysz w konferencji. Przeczytaj uważnie, potrzebujemy Cię!

W ubiegłych latach w ramach akcji Hotel Super Heroes wspieraliśmy bardzo mocno SOS Wioski Dziecięce, którym przekazaliśmy kilkadziesiąt tysięcy złotych na remont boiska, ale także mnóstwo artykułów higienicznych, ubrań, zabawek, przyborów szkolnych czy sprzętu sportowego. Za każdym razem widzieliśmy jak wielką radość wywołuje nasze wsparcie u dzieci.

Tym razem łączymy trzy wydarzenia, konferencję Hotel Meeting, Hotelowe Xmas Party oraz akcję charytatywną Hotel Super Heroes. Z racji tego, że konferencja pierwszy raz odbędzie się w Krakowie, postanowiliśmy wesprzeć lokalny ośrodek. W wyborze pomogła nam Anna Gasińska, dyrektorka zarządzająca m.in. Wawel Queen Hotel, która w poprzednich latach organizowała wspólnie z krakowskimi hotelarzami podobną akcję.

Reklama

Komu pomagamy?
Naszego wsparcia potrzebuje Centrum Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Parkowa”, które zapewnia obsługę sześciu placówek opiekuńczo-wychowawczych typu specjalistyczno-terapeutycznego oraz jednej placówki typu socjalizacyjnego. W skład Centrum wchodzą m.in. dwie placówki mieszczące się obok siebie, w których zamieszkuje łącznie 28 wychowanków, w tym maluszki od 0-4 lat, nieletnie matki ze swoimi dziećmi oraz dzieci od 7 – 17 roku życia. To właśnie im pomożemy w tym roku.

Jak możesz pomóc?
Poprosiliśmy dyrektora placówki, by przygotował listę prezentów jakimi moglibyśmy obdarować przebywające tam dzieci. Wybierz z listy dziecko i prezent, który chcesz kupić i dostarczyć. Napisz do nas, potwierdzimy czy dany prezent nie jest już kupiony przez inną osobę. Zrób zakupy i wyślij prezent na ustalony z nami adres. Na zgłoszenia czekamy już dziś, a zakupy muszą trafić do Krakowa nie później niż 8 grudnia.

Jak się skontaktować?
Jeśli chcesz pomóc napisz do nas maila [email protected]. Pomóc mogą prywatne osoby, ale liczymy też na zaangażowanie firm, które mogą zafundować prezenty dla kilku dzieci. Wszystkich wyróżnimy na łamach naszego portalu lub zapewnimy anonimowość, jeśli będzie taka prośba.

Lista dzieci i prezentów
1. Adam – lat 2 – Drewniany sorter śmieciarka Smiki, Smyk
2. Alicja – lat 4 – Wózek dla lalek Milly Mally Susie Prestige Mint lub drewniany wózek
3. Tomasz – lat 1 – Tablet interaktywny Baby Einstein
4. Patryk – lat 1 – Tablet interaktywny Baby Einstein
5. Nikola – lat 0,8 – Mata Panda do zabawy, Fisher Price
6. Lena – lat 1 – zabawka interaktywna (np. Siostrzyczka Szczeniaczka Fisher-Price lub Panda interaktywną Fisher-Price).
7. Gabriel – lat 2 – Zestaw do wędkowania w kąpieli Janod; Zestaw 4 zwierzątek polarnych do kąpieli Janod
8. Nikodem – lat 3 – Drewniany zestaw małego doktora
9. Adam – lat 8 – Puzzle do kąpieli mapa świata Janod; ręcznik z postaciami z bajki Toy Story
10. Lidia – lat 1 – Gryzak rękawiczka Mouthie Mitten, Woodland
11. Kamila – lat 16 – kosmetyki do makijażu, płyn micelarny
12. Wiktoria – lat 1 – Sorter Arka Noego, Viga Toys PolarB pastelowy
13. Nikola – lat 17 – kosmetyki do makijażu, płyn micelarny
14. Franek – lat 4 – Tablica manipulacyjna Smiki, Smyk

Drugoplanowym działaniem jest także zakup drobnego sprzętu jaki przydałby się samej placówce do lepszego funkcjonowania. Oto lista potrzebnych rzeczy.

Potrzeby placówki:
1. Inhalator Microlife NEB200 2 szt.
2. Dzbanki do filtrowania wody 3 szt.
3. Obrusy świąteczne duże, dekoracje świąteczne np. wieńce na drzwi itp.
4. Radio z USB
5. Blender ze stali nierdzewnej
6. Słodycze (batoniki czekoladowe, żelki, krem orzechowy do pieczywa, kakao, czekolada mleczna, cukierki np. mieszanka krakowska)

Prosimy wszystkich o zaangażowanie się w tę akcję i pomoc nawet w najdrobniejszym zakresie. Na koniec najważniejszy będzie uśmiech obdarowanych prezentami dzieci. Czekamy na kontakt od Was. Piszcie na adres [email protected]

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!