Kolejny hotel w Lublinie na ukończeniu

0
285

Sieć B&B Hotels ma w Polsce już kilka swoich obiektów. Kolejny właśnie się buduje w Lublinie, choć jest to inwestycja, która notuje dość spore opóźnienie wynoszące już około 14 miesięcy.

Hotel jest zlokalizowany przy ulicy Dolnej 3 Maja. Planowana inwestycja miała być już ukończona, jednak najprawdopodobniej przez epidemię plany uległy zmianie. Zimą bardzo dynamicznie ruszono z pracami budowlanymi i wszystko wskazuje na to, że do otwarcia tego obiektu jest już coraz bliżej.

Beatrice Bouchet, prezes B&B Hotels Polska wypowiada się o tym obiekcie, że będzie oferował komfortowe noclegi w rozsądnej cenie i przy okazji zapewni bardzo atrakcyjną lokalizację.

Reklama

Sieć B&B Hotels to trzecia pod względem wielkości sieć we Francji. Jej początki sięgają 1990 roku. W rodzimym kraju posiada ponad 300 obiektów. Firma jest obecna w bardzo wielu europejskich państwach, m.in. w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii oraz Czechach. W Polsce sieć jest obecna już od ładnych paru lat i dysponuje ośmioma hotelami, ten w Lublinie będzie dziewiątym w portfolio. Pozostałe obiekty są we Wrocławiu, Krakowie, Toruniu, Łodzi, Nowym Targu, Rzeszowie, Katowicach i Warszawie.

Hotel w Lublinie będzie miał kategorię dwóch gwiazdek. Zaoferuje 130 pokoi, które będą nie tylko oferowały możliwość wypoczynku, ale również będą przygotowane do pracy. Hotel będzie oferował także salę konferencyjną.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!