Polski obiekt w światowym przewodniku

0
530

Conde Nast Johansens to przewodnik po wyjątkowych obiektach noclegowych. Na jego liście pojawił się polski akcent, pałac położony nad Zalewem Szczecińskim.

Autorzy przewodnika przekonują, że położony nad Zalewem Szczecińskim Pałac Manowce należy do grupy najciekawszych obiektów noclegowych na świecie. Każdy obiekt otrzymuje od ekspertów je wybierających szerokie uzasadnienie. O polskim pałacu napisano, że to luksusowy obiekt pozwalający na niezapomniane wakacje lub wynajem na wyłączność.

Do dyspozycji gości jest osobisty asystent i konsjerż. Pałac Manowce przeszedł niedawno remont, podczas którego przywrócono mu pierwotny styl. Wnętrza zostały uzupełnione o designerskie meble m.in. znanych włoskich marek. Bardzo mocnym atutem pałacu jest jego lokalizacja z widokiem na Zalew Szczeciński.

Reklama

Polski hotel pojawił się w tym przewodniku pierwszy raz. Inspektorzy zwrócili uwagę na bardzo ciekawą historię pałacu. W czasie drugiej wojny światowej w obiekcie zlokalizowany był niemiecki ośrodek szkoleniowy. W czasie wojny został zniszczony. Obiekt upodobali sobie reżyserzy, którzy często wybierają go na plan zdjęciowy.

Pałac Manowce dysponuje trzynastoma dwuosobowymi pokojami i trzema apartamentami. Łącznie mogą tu nocować 42 osoby. W okolicy można żeglować czy jeździć rowerami.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.