Jacek Filipczyk nowym szefem kuchni hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

0
382
Fot.: Michał Popek - marketing hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

Jacek Filipczyk nowym szefem kuchni lotniskowego hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport zarządzanego przez spółkę Kraków Airport Hotel. Na stanowisku zastąpi i pokieruje zespołem kuchni zbudowanym przez swojego poprzednika Mateusza Trochę.

Pochodzący z podkrakowskiej Woli Filipowskiej kucharz może pochwalić się już blisko trzydziestoletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Swoje doświadczenie zdobywał w Hotelu Francuskim, a ostatnie osiemnaście lat związany był z hotelem Sheraton Grand Kraków, którego kuchnią kierował od 2016 roku.

Jest entuzjastą i propagatorem tradycyjnej kuchni polskiej. W swojej autorskiej wizji dań stawia na prostotę, kładąc nacisk przede wszystkim na bezpretensjonalną jakość produktów i ich ulotną sezonowość. Komponując dania lubi zaskakiwać, często sięgając po produkty z pozoru oczywiste lub niemal zupełnie zapomniane, redefiniując przy ich wykorzystaniu tradycyjne receptury.

Reklama

Jak twierdzi, dusza pasjonata i eksperymentatora skłania go do ciągłego szukania nowych połączeń smakowych i odkrywania zaskakujących inspiracji.

Kuchnia impresyjna, zmysłowa i zabarwiona emocjonalnie – tak dziś opisuje swój indywidualny styl, do którego zapragnął przekonać Gości restauracji L’atmosphere, która sąsiaduje z terminalem pasażerskim lotniska Kraków Airport.

Hilton Garden Inn Kraków Airport to czterogwiazdkowy biznesowo-turystyczny hotel lotniskowy położony na terenie portu lotniczego Kraków Airport, z którego pasażerskim terminalem, połączony jest bezpośrednio pieszą kładką.

Eleganckie wnętrza, minimalizm wystroju, udogodnienia biznesowe oraz strategiczne położenie sprawiają, że obiekt posiadający w swojej ofercie 178 pokoi i własne centrum konferencyjne z dziesięcioma salami umożliwiającymi organizację spotkania, szkolenia lub bankietu, jest często wybierany przez Gości podróżujących w celach biznesowych, ceniących przy tym komfort, wysoki standard i bezpretensjonalną jakość obsługi.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.