Jacek Filipczyk nowym szefem kuchni hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

0
1050
Fot.: Michał Popek - marketing hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

Jacek Filipczyk nowym szefem kuchni lotniskowego hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport zarządzanego przez spółkę Kraków Airport Hotel. Na stanowisku zastąpi i pokieruje zespołem kuchni zbudowanym przez swojego poprzednika Mateusza Trochę.

Pochodzący z podkrakowskiej Woli Filipowskiej kucharz może pochwalić się już blisko trzydziestoletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Swoje doświadczenie zdobywał w Hotelu Francuskim, a ostatnie osiemnaście lat związany był z hotelem Sheraton Grand Kraków, którego kuchnią kierował od 2016 roku.

Jest entuzjastą i propagatorem tradycyjnej kuchni polskiej. W swojej autorskiej wizji dań stawia na prostotę, kładąc nacisk przede wszystkim na bezpretensjonalną jakość produktów i ich ulotną sezonowość. Komponując dania lubi zaskakiwać, często sięgając po produkty z pozoru oczywiste lub niemal zupełnie zapomniane, redefiniując przy ich wykorzystaniu tradycyjne receptury.

Jak twierdzi, dusza pasjonata i eksperymentatora skłania go do ciągłego szukania nowych połączeń smakowych i odkrywania zaskakujących inspiracji.

Kuchnia impresyjna, zmysłowa i zabarwiona emocjonalnie – tak dziś opisuje swój indywidualny styl, do którego zapragnął przekonać Gości restauracji L’atmosphere, która sąsiaduje z terminalem pasażerskim lotniska Kraków Airport.

Hilton Garden Inn Kraków Airport to czterogwiazdkowy biznesowo-turystyczny hotel lotniskowy położony na terenie portu lotniczego Kraków Airport, z którego pasażerskim terminalem, połączony jest bezpośrednio pieszą kładką.

Eleganckie wnętrza, minimalizm wystroju, udogodnienia biznesowe oraz strategiczne położenie sprawiają, że obiekt posiadający w swojej ofercie 178 pokoi i własne centrum konferencyjne z dziesięcioma salami umożliwiającymi organizację spotkania, szkolenia lub bankietu, jest często wybierany przez Gości podróżujących w celach biznesowych, ceniących przy tym komfort, wysoki standard i bezpretensjonalną jakość obsługi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.