Interferie rozpoczyna dwie inwestycje

0
1314
Jak poinformowała spółka Interferie w raporcie, w 2019 roku rozpocznie dwie duże inwestycje. W raporcie przedstawiono również wyniki finansowe za ubiegły rok, według niego firma osiągnęła zysk na poziomie 2,9 mln pln netto.

Jak poinformował Piotr Sosiński prezes zarządu Interferie, bieżący rok to początek dwóch flagowych inwestycji. Pierwsza to rozbudowa OSW Chalkozyn w Kołobrzegu, która ma się rozpocząć w październiku, a zakończyć w maju 2021 roku. Druga inwestycja to rozbudowa Sanatorium Uzdrowiskowego Argentyt w Dąbkach. Ta inwestycja rozpocznie się już w maju tego roku a zakończy rok później.

„Osiągnięte w ubiegłym roku wyniki finansowe dają nam pewność, że pomimo wyzwań utrzymujących się w otoczeniu konkurencyjnym, jesteśmy na dobrej drodze do utrzymania trwałego wzrostu. Wypracowany przez nas model biznesowy okazał się interesujący dla naszych klientów, a wzmocnione to zostało przez otoczenie rynkowe, które wykorzystaliśmy to w pełni. Świadczyć może o tym podpisana już w lutym 2019 roku umowa z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przedmiotem umowy jest udzielanie przez Interferie świadczeń gwarantowanych opieki zdrowotnej w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego. Umowa będzie realizowana w ośrodku Spółki w Dąbkach tj. Sanatorium Uzdrowiskowym „Argentyt” w Dąbkach” – informuje Piotr Sosiński.

„Trudny rynek budownictwa wymusił na spółce wiele modyfikacji w planowanych inwestycjach, jednak ich realizacja niewątpliwie pozwoli na wcielenie wizji spółki tj . stworzenie sieci hoteli i wypromowanie wyspecjalizowanych grup obiektów Interferie świadczących usługi m.in. w zakresie turystyki medycznej i uzdrowiskowej oraz w obszarze aktywnego wypoczynku, rehabilitacji i SPA” – komentuje prezes spółki.

Interferie działa na polskim rynku od przeszło 25 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.