Branża MICE spotka się w Mikołajkach: KONFErejs 2024 w Hotelu Gołębiewski

0
335
Fot.: FB - Hotel Gołębiewski w Mikołajkach

W dniach 14-16 czerwca w Hotelu Gołębiewski w Mikołajkach odbędzie się pierwsze wydarzenie sieci Gołębiewski dedykowane branży MICE – KONFErejs 2024. Trzydniowy event, organizowany pod hasłem „Nabieramy wiatru w żagle”, ma na celu prezentację oferty hotelowej, wymianę doświadczeń i nawiązanie kontaktów biznesowych.

Hotel Gołębiewski w Mikołajkach będzie gospodarzem tego spotkania. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w licznych prezentacjach i panelach dyskusyjnych, jak również skorzystać z bogatej oferty atrakcji hotelowych i regionalnych.

Jednym z głównych punktów programu jest panel dyskusyjny „Miejsca, które inspirują – jak wybrać idealne miejsce na event”, prowadzony przez znanego podróżnika Roberta Szulca. Ponadto, planowane są prezentacje nowości dostępnych w sieci hoteli Gołębiewski oraz gry integracyjne, takie jak „Król Sielaw”, rejsy po jeziorze Mikołajskim i degustacje lokalnych specjałów kulinarnych.

Uczestnicy będą mieli także okazję uczestniczyć w uroczystym bankiecie, podczas którego wystąpi zespół Stage Fever oraz Grupa taneczna VOLT pod przewodnictwem Agustina Egurroli. Dla organizatorów wydarzenie jest okazją do zaprezentowania nowości oraz przyszłych planów rozwoju sieci Gołębiewski Holding.

Goście wydarzenia będą mieli możliwość lepszego poznania naszej oferty oraz nawiązania bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom i potrzebom naszych obecnych i przyszłych parterów biznesowych – dodaje Marta Masłowska – Dla Gołębiewski Holding będzie to okazja, aby opowiedzieć o nowościach w sieci Gołębiewski Holding oraz planach na przyszłość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.