Pierwsza konferencja Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether

0
791

Po raz pierwszy współorganizatorem jednego z dni Meetings Week Poland będzie Rada Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether.

22 kwietnia 2022 podczas drugiego dnia Meetings Week odbędzie się konferencja: FUTURE for MEETINGS: NOWE otwarcie – NOWE szanse.

Podczas konferencji zostaną omówione perspektywy i kierunki rozwoju branży w kontekście powrotu do aktywności sprzed COVID-19 oraz priorytety, o które systemowo branża musi zawalczyć w krótkiej i długiej perspektywie odbudowy.

Dyskusje panelowe będą dotyczyć następujących zagadnień:
• Jak i po co badać Przemysł Spotkań i Wydarzeń w Polsce? Czy warto znać jego wartość?
• SOFT POWER – jak budować wizerunek Polski przez mega-eventy
• TOP 10 wyzwań dla przemysłu spotkań i wydarzeń
• Perspektywa spotkań biznesowych w kontekście wojny w Ukrainie

Szerokie ujęcie sektorowe wątków poszczególnych paneli tematycznych zapewnią przedstawiciele piętnastu organizacji branżowych, które w grudniu 2021 r., po ponad 20 miesiącach walki z efektami pandemii, przekształciły swoją działalność w formułę federacji, działając pod wspólnym szyldem Rady Przemysłu Spotkań i Wydarzeń TUgether. Analizę aktualnej kondycji tej gałęzi gospodarki dopełnią głosy zaproszonych na wydarzenie decydentów ze strony administracji rządowej, instytucji państwowych oraz organizacji pracodawców.

Organizatorami wydarzenia są Polska Organizacja Turystyczna oraz organizacje członkowskie TUgether.

Konferencja odbędzie się w formule hybrydowej 22 kwietnia, w obiekcie muzealno-edukacyjnym Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Program i rejestracja na www.meetingsweek.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.