[Hotel Meeting Online] Graffico Partnerem Strategicznym konferencji!

0
799

Firma Graffico – producent reklam wielkogabarytowych została Partnerem Strategicznym VII edycji konferencji Hotel Meeting. W tym roku spotkanie organizowane jest w formie ONLINE. Zapraszamy w dniach 26-28 maja. Warto zarejestrować się już dziś. 

Firma Graffico jest producentem reklam wielkogabarytowych. To idealna forma oznakowania restauracji drive thru, centrów handlowych, supermarketów, zakładów produkcyjnych i hal. Graffico realizuje zlecenia megaboardów i konstrukcji reklamowych według dostarczonych projektów oraz opracowań naszych konstruktorów i projektantów, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania elementów. Firma sama opracowuje dokumentację techniczną i budowlaną, produkuje, fundamentuje, montuje, dostarcza dokumentację powykonawczą oraz certyfikaty, aprobaty i atesty.

Angażując się w rozwój branży, w tak trudnym dla niej czasie firma Graffico zdecydowała się zostać Partnerem Strategicznym wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting Online w dniach od 26 do 28 maja.

Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz. To doskonała okazja, aby mimo skomplikowanej sytuacji spowodowanej koronawirusem podtrzymać, a nawet nawiązać nowe kontakty biznesowe. 

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

Zachęcamy do rejestracji już dziś:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.