Sprzedawaj i zarabiaj na dostawach w swoim lokalu – bezpłatny poradnik dla wszystkich, którzy chcą sprzedawać online z sukcesem!

0
544
Fot.: Materiały prasowe GoPOS

Delivery to potężne źródło, które może przynieść ogromne dochody dla biznesu. Wdrożenie dostaw od zera lub ciągłe podążanie za nieustannie zmieniającym i dynamicznie rozwijającym się rynkiem może okazać się nie lada wyzwaniem. Dla restauratorów, którzy chcą zacząć swoją własną przygodę z dowozami lub usprawnić dotychczasowe działania online firma GoPOS przygotowała nowy, kompleksowy poradnik o dostawach i sprzedaży jedzenia na wynos.

Zamawianie jedzenia to już codzienność

Trend dostaw jedzenia rozwija się nieustannie już od kilku lat. Restauratorzy, którzy dotychczas nie wdrożyli dowozów u siebie, coraz chętniej rozważają wprowadzenie nowego źródła, a ci którzy już sprzedają online – czują potrzebę ciągłych udoskonaleń. W związku z dynamicznymi zmianami sprzedaż online to obecnie nie tylko dodatkowy, ale też bardziej dochodowy kanał. Jak zatem szybko rozpocząć realizację zamówień na wynos lub pozostać w trendzie i nadążyć za coraz to nowszymi rozwiązaniami? Z pomocą przychodzi e-book delivery od firmy GoPOS – kompleksowy poradnik na temat dowozów i nie tylko.

Dla kogo powstał e-book delivery?

W nowym e-booku od firmy GoPOS przydatnych porad mogą szukać zarówno ci, którzy wdrożenie dostaw mają jeszcze przed sobą, jak i restauratorzy, szukający usprawnień dla ich dotychczasowej sprzedaży na wynos. Dzięki kompleksowemu podejściu do tematu dowozów, poradnik pomoże też tym czytelnikom, którzy chcą wyróżnić swoja ofertę w sieci, poznać działania marketingowe, które faktycznie działają, a także pozostać w trendzie i przygotować się na to, co już wkrótce będzie kształtować usługi dostaw. Kto jeszcze może szukać przydatnych wskazówek? Właściciele restauracji hotelowych oraz ci, którym marzy się otwarcie konceptu dark kitchen – wirtualnej restauracji, coraz częściej zakładanej także na polskim rynku gastronomicznym.

Fot.: Materiały prasowe GoPOS

Porady i sprawdzone rozwiązania – czyli co kryje e-book delivery?

Sposobów na sprzedaż online jest naprawdę sporo, a to, jak realizować dowozy zależy od bardzo wielu czynników. Co rozważyć na początku? Jakie wady i zalety mają dostępne rozwiązania? I wreszcie – co najlepiej wybrać? Odpowiedzi na te i inne pytania dostarczy nowy e-book delivery. Czytelnicy mogą znaleźć w nim informacje na temat dostępnych sposobów sprzedaży w sieci, skutecznych dostaw i sprawdzonych narzędzi, umożliwiających wdrożenie kolejnego źródła sprzedaży szybko i bezproblemowo. Poradnik jest kompleksowym zbiorem informacji także w zakresie odpowiedniej promocji restauracji w sieci – zawiera przydatne wskazówki na temat odpowiedniego przygotowania menu dla dowozów, mobilnej wersji strony czy zaplanowania działań w social mediach lokalu. Czytelnicy mogą poznać bliżej dostępne rozwiązania delivery takie, jak własny i bezprowizyjny sklep online, czy narzędzie idealne do zarządzania zamówieniami z platform zewnętrznych. Nie zabrakło także miejsca na informacje dotyczące tego, jak już wkrótce będziemy dostarczać zamówienia i co będzie kształtować rynek delivery.

Wskazówki od tych, którzy na branży znają się najlepiej

Wiedza i doświadczenie ekspertów to nieoceniona pomoc podczas pierwszych kroków w każdej branży. W e-booku GoPOS znalazły także się liczne podpowiedzi i wskazówki od specjalistów w zakresie dostaw i innych ważnych z punktu widzenia delivery aspektów. To m.in. wywiad z Grzegorzem Aksamitem – wiceprezesem firmy Stava, rozmowa z Foodbandits – specjalistami od wirtualnych restauracji czy porady producentów systemu hotelowego NfHotel. Inspirujących wskazówek dla wszystkich tych, którzy chcą zwrócić uwagę konsumentów w sieci udzielają firmy A7 reklama wizualna oraz AdsFox – eksperci od skutecznej reklamy online. Poza tym swoim doświadczeniem w zakresie szybkich i bezpiecznych płatności online dzieli się Krystian Markiewicz – dyrektor sprzedaży firmy Blue Media.

Dostawy mogą stać się skuteczne także u Ciebie! Bezpłatny e-book możesz pobrać, klikając w baner poniżej.

Fot.: Materiały prasowe GoPOSZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.