Dawny biurowiec na Woli stanie się hostelem niemieckiej sieci

0
240
Zarząd największej berlińskiej sieci hosteli zapowiedział premierową inwestycję w Polsce. Na warszawskiej Woli w trzecim kwartale 2019 roku powstanie 35 obiekt koncernu założonego przez Olivera Wintera.

Sieć hosteli a&o od 2000 roku specjalizuje się w noclegach dla grup, młodzieży, jak również osób podróżujących służbowo i indywidualnie. Obiekty tej marki oferują klientom komfort, jakość oraz nową koncepcję architektoniczną i projektową, która od początku roku jest wdrażana we wszystkich jednostkach. Dzięki debiutanckiemu hostelowi w stolicy Polski berlińska grupa budżetowa powiększy swoją sieć do 25 obiektów, 22 miast i 7 państw Starego Kontynentu.

Ośmiokondygnacyjny biurowiec na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka 18/20 znajduje się w znakomitej lokalizacji, zaledwie kilka minut od dworca kolejowego, Starego Miasta, czy słynnego targu „Hala Koszyki”.

Reklama

„Polska ma bardzo młode społeczeństwo: wielu uczniów, młodych ludzi i rodziny, dla których Warszawa jest bardzo popularnym celem podróży. Rozpoczęcie naszej premiery w Polsce od tak obiecującego projektu jest naprawdę dobrym sygnałem dla dalszego rozwoju w Europie Wschodniej” – przyznaje Henri Wilmes, Chief Investment Officer a&o.

Aktualnie a&o prowadzi 34 hostele w 21 miastach w Niemczech, Austrii, Holandii, Czechach i we Włoszech. Otwarcie premierowego hostelu nad Wisłą zaplanowano na trzeci kwartał 2019 roku.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.