Dawny biurowiec na Woli stanie się hostelem niemieckiej sieci

0
365
Zarząd największej berlińskiej sieci hosteli zapowiedział premierową inwestycję w Polsce. Na warszawskiej Woli w trzecim kwartale 2019 roku powstanie 35 obiekt koncernu założonego przez Olivera Wintera.

Sieć hosteli a&o od 2000 roku specjalizuje się w noclegach dla grup, młodzieży, jak również osób podróżujących służbowo i indywidualnie. Obiekty tej marki oferują klientom komfort, jakość oraz nową koncepcję architektoniczną i projektową, która od początku roku jest wdrażana we wszystkich jednostkach. Dzięki debiutanckiemu hostelowi w stolicy Polski berlińska grupa budżetowa powiększy swoją sieć do 25 obiektów, 22 miast i 7 państw Starego Kontynentu.

Ośmiokondygnacyjny biurowiec na warszawskiej Woli przy ul. Kasprzaka 18/20 znajduje się w znakomitej lokalizacji, zaledwie kilka minut od dworca kolejowego, Starego Miasta, czy słynnego targu „Hala Koszyki”.

„Polska ma bardzo młode społeczeństwo: wielu uczniów, młodych ludzi i rodziny, dla których Warszawa jest bardzo popularnym celem podróży. Rozpoczęcie naszej premiery w Polsce od tak obiecującego projektu jest naprawdę dobrym sygnałem dla dalszego rozwoju w Europie Wschodniej” – przyznaje Henri Wilmes, Chief Investment Officer a&o.

Aktualnie a&o prowadzi 34 hostele w 21 miastach w Niemczech, Austrii, Holandii, Czechach i we Włoszech. Otwarcie premierowego hostelu nad Wisłą zaplanowano na trzeci kwartał 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj