Pracownicy za 1 zł – nowe wsparcie dla HoReCa

0
1134

1 zł – tyle do końca czerwca zapłacą firmy z branży gastronomicznej i hotelarskiej za dodanie oferty pracy w portalu Pracuj.pl, z którego korzysta obecnie 2,5 mln osób szukających nowej pracy. To kolejny krok tej marki w celu wsparcia polskiego biznesu w radzeniu sobie z konsekwencjami epidemii koronawirusa.

Przez blisko 2 miesiące hotele, pensjonaty czy restauracje musiały zawiesić lub mocno ograniczyć swoją działalność. W Pracuj.pl zdajemy sobie sprawę, że możliwości finansowe wielu przedsiębiorców z tego obszaru są obecnie ograniczone. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie dla nich specjalnej oferty, bo w okresie odmrażania gospodarki dla branży HoReCa szczególnie ważne będzie wsparcie ze strony jakościowych partnerów, mimo trudności budżetowych. Drugi i trzeci kwartał był zawsze dla tych firm okresem wzmożonych rekrutacji. W tym roku branża HoReCa wchodzi w sezon z trudnościami. Tym mocniej chcemy jej pomóc w poszukiwaniu dobrych pracowników – komentuje Łukasz Marciniak, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży w Grupie Pracuj.

W ramach tej akcji każda firma z branży HoReCa ma możliwość opublikowania do 5 ogłoszeń o pracy, każde w symbolicznej cenie 1 zł. To rabat 99% względem standardowej oferty portalu. Warto więc skorzystać z okazji i właśnie teraz wypróbować skuteczność Pracuj.pl.

Reklama

Ogłoszenia są publikowane przez 30 dni. W cenie usługi zawiera się także narzędzie do gromadzenia zgłoszeń od kandydatów, oceniania ich oraz prowadzenia czatu i wideo rozmów rekrutacyjnych online.

Obserwujemy dużą mobilność zawodową kandydatów i ich gotowość na zmiany, co może być dodatkową zachętą dla pracodawców do szukania nowych pracowników. W kwietniu 2020 roku z Pracuj.pl skorzystało 2,5 mln realnych użytkowników, a liczba wysłanych przez nich CV była wyższa o 40% rok do roku – mówi Łukasz Marciniak.

Aby skorzystać z oferty dla HoReCa, wystarczy zamówić ogłoszenie „Standard Plus HoReCa” w sklepie internetowym Pracuj.pl dla Firm. Całość zajmuje tylko kilka minut.

Szczegóły akcji znajdą Państwo na stronie: https://www.dlabiznesu.pracuj.pl/wspieramy-horeca

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!