Grupa Arche partnerem portalu Horeca Business Club!

0
1218
W minionym miesiącu do grona dumnych partnerów portalu Horeca Business Club dołączyła Grupa Arche – jedna z największych w Polsce firm deweloperskich, która w swoim portfolio posiada m.in. 10 hoteli zlokalizowanych na terenie całego kraju. Twoja firma również może uzyskać taki status!

Grupa Arche powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od roku 1991 świadczy profesjonalne usługi w sektorze nieruchomości. Przez ten czas zrealizowała wiele interesujących projektów i inwestycji. Wśród najlepszych realizacji znajdują się m.in. Osiedle Albatrosów na Ursynowie i Osiedle Woronicza w Warszawie. Zarządzane przez Władysława Grochowskiego przedsiębiorstwo wybudowało już ponad 6000 domów i mieszkań. Obecnie w ofercie sprzedaży znajdują się mieszkania w Piasecznie pod Warszawą oraz stołeczne apartamenty w prestiżowych dzielnicach Wilanów i Mokotów, a także mieszkania i lofty na terenie osiedla Tobaco Park i inwestycji Matejki w Łodzi.

Do Grupy Arche należy również 10 hoteli: Pałac i Folwark Łochów, Pałac Sieniawa k. Rzeszowa, Hotel Tobaco w Łodzi, Zamek Janów Podlaski, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Arche Hotele w Siedlcach i Częstochowie, Apartamenty hotelowe w Konstancinie – Jeziornie, Koszary Góra Kalwaria oraz zainaugurowany niedawno Arche Hotel Poloneza. Dziesięć kolejnych obiektów znajduje się natomiast na etapie przygotowania.

Poza działalnością deweloperską i hotelową, Grupa Arche zarządza siecią restauracji Kuchnia za ścianą w Warszawie oraz Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej jak i gastronomicznej.

Firmy, które podobnie jak Grupa Arche zdecydują się na usługę „Partner portalu Horeca Business Club”, mogą liczyć na szereg korzyści. To nie tylko obecność loga marki na głównej witrynie (zwiększająca ruch na stronie, tzw. „potencjał trafficowy”), ale przede wszystkim możliwość dotarcia z materiałami promocyjnymi do szerokiej grupy odpowiednio sprofilowanych odbiorców.

Ponadto wybrane artykuły promocyjne umieszczane są w cotygodniowym newsletterze kierowanym do ponad 20 tys. subskrybentów. Mimo stosunkowo krótkiego okresu działalności w przestrzeni internetowej, doczekaliśmy się już pokaźnej grupy wiernych czytelników, co sytuuje stronę www.horecabc.pl w grupie czołowych portali tematycznych. Tylko na przestrzeni ostatniego miesiąca odnotowaliśmy blisko 82 tys. odsłon, z wyraźną tendencją wzrostową w porównaniu z analogicznymi okresami.

Jeśli więc chcesz, aby Twoja marka jeszcze mocniej zaistniała w świadomości środowiska branżowego, zgłoś się do nas poprzez formularz kontaktowy, a w celu ustalenia szczegółów współpracy skontaktujemy się telefonicznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.