Sztuka planowania podróży biznesowych

0
879

Podróże biznesowe rządzą się swoimi zasadami. Podstawową jest – elastyczność. Dlaczego? Czasami wiemy o wyjeździe z dużym wyprzedzeniem, a czasami podejmujemy decyzję z dnia na dzień. Jeden element jest stały – komfort pobytu, nawet jeżeli trwa tylko dobę. Jak zaplanować wyjazd służbowy, aby odbył się bez niespodzianek?

Każda delegacja jest zaplanowana w szczegółach. Często w czasie jednodniowej podróży,  plan ustalony jest jak na tygodniowy plan z biurze. Nic dziwnego, chcemy maksymalnie wykorzystać możliwości spotkania się z partnerami biznesowymi. Dlatego, wybierając hotel, warto zwrócić uwagę na te położone w centrum miasta. To pozwoli oszczędzić czas, ponieważ wszystkie kluczowe miejsca są w bliskiej odległości.

Nie ma nic przyjemniejszego niż wyspać się po długim dniu, pełnym spotkań. Nie każdy jednak dobrze śpi poza domem, dlatego szczególnie w podróży służbowej, warto zadbać o to, aby hotel, w którym się zatrzymamy, miał nie tyko wygodne łóżko, ale również wysokiej jakości wyposażenie pokoju, jak np. wysoko gatunkową pościel z egipskiej bawełny. Takie detale sprawiają, że w pokoju hotelowym zrelaksujesz się, nawet po najtrudniejszych negocjacjach biznesowych.

Zdarzyło Ci się opłacić pokój hotelowy z wyprzedzeniem, a kilka dni później zobaczyć ten sam pokój za połowę ceny? Frustrujące? Bardzo! Nie ma znaczenia, czy prowadzisz swój biznes, czy pracujesz w korporacji – wszyscy pilnują kosztów. Dlatego również w wyborze hotelu, warto szukać wiarygodnego partnera.

– Sieć hoteli Motel One to marka budżetowych hoteli biznesowych. Jednym z najważniejszych elementów naszego modelu biznesowego jest transparentna polityka cenowa. Oznacza to, że bez względu na porę roku, dzień tygodnia, czy wydarzenia, cena pokoju pozostaje niezmienna i jest na konkurencyjnym poziomie  na noc. Dzięki temu, nasi goście wiedząc, czego się spodziewać, mogą precyzyjnie planować budżet – mówi Bartosz Dobrowolski, dyrektor hotelu Motel One Warsaw-Chopin.

– Jeżeli do atrakcyjnego kosztu dodamy wyposażenie pokoi wysokiej jakości, doskonały design i lokalizację w centrum miasta, to zyskamy idealną propozycję na krótki pobyt –dodaje Bartosz Dobrowolski.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.