Gość wyspany to gość zadowolony

0
774
Fot.: Materiały prasowe AMZ

Przekroczenie progu pokoju hotelowego często jest poprzedzone sporym wysiłkiem. Długi lot lub dojazd, wcześniej stres – czy wszystko spakowane, czy obędzie się bez opóźnień, komplikacji etc. Potem zameldowanie, chwila niepewności i… jest. Oto ona. Przestrzeń, w której gość spędzi najbliższe kilkadziesiąt, a może i kilkaset godzin.

W końcu można odpocząć i wyciągnąć się na hotelowym łóżku. To ono właśnie –  a jeszcze bardziej to, co się na nim znajduje – w dużej mierze przesądza o komforcie klienta Twojego hotelu. W artykule poświęcamy mu nieco więcej uwagi, na co z pewnością zasługuje.

Serce wypoczynku

Jako przedsiębiorca szukasz praktycznych rozwiązań. Wyposażenie hotelowego łóżka powinno być trwałe – tak, aby nie wymagało wymiany co sezon, lub nawet częściej. Istotna jest również łatwość czyszczenia – przy częstej rotacji gości, utrzymanie kołder i poduszek nie może być nadmiernym obciążeniem personelu.

To, co znajduje się w hotelowym miejscu wypoczynku, musi być również na tyle uniwersalne, żeby zadowolić możliwie wszystkich odwiedzających. Jakkolwiek różne są preferencje gości w kwestii snu, tak na pewno tym, co obroni się zawsze jest jakość – to, z czego wykonane są kołdry i poduszki i jakie warunki regeneracji zapewniają. Jak wybrać produkty, które spełnią te wszystkie wymagania i będą służyć w doskonałej formie przez długie lata? Kilka wskazówek znajdziesz w kolejnych akapitach.

Fot.: Materiały prasowe AMZ

Materiały mają znaczenie  

Hotelowe łóżko najczęściej zaścielone jest w białą, dobrze wykrochmaloną pościel. Mogłoby się wydawać, że materiał, z którego wykonane są produkty mieszczące się pod nią, nie ma aż takiego znaczenia – raczej nikt nie będzie miał z nim bezpośredniego kontaktu. A jednak aspekt ten znacząco wpływa na jakość wypoczynku.

Bezpieczeństwo Twoich gości jest priorytetem. Wybierz rozwiązania, które je zapewniają. Gość, który obudzi się ze swędzącą wysypką lub opuchlizną, nie zapamięta pozytywnie Twojego hotelu. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji, postaw na produkty, które nie pozostawiają wątpliwości wobec tego, jaką jakość prezentują.

Kołdry i poduszki polskiej marki AMZ posiadają atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego — PZH, a także certyfikat OEKO-TEX. To gwarancja bezpieczeństwa dla skóry i zdrowego snu. Są wykonane z najlepszych materiałów: trwałe pokrycie jest przyjemne w dotyku, a wypełnienie – zarówno antyalergiczne, jak i te naturalne, z gęsiego puchu – gwarantuje komfort podczas wypoczynku.

Fot.: Materiały prasowe AMZ

Dobry sen przez cały rok

Oferta kołder dla hoteli i innych miejsc wypoczynkowych jest bardzo szeroka. Można wybierać wśród produktów, które nadają się na różne pory roku, do pomieszczeń o różnorodnej temperaturze. Jeśli nie chcesz inwestować w kilka kompletów na jeden pokój, postaw na sprawdzone, wszechstronne rozwiązania.

Jeżeli Twój hotel ma pełne obłożenie, nie tylko od maja do września, ale także przez pozostałe miesiące — wybierz kołdry całoroczne. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić odpowiednie warunki, zarówno zimą, jak i latem. Takie kołdry ogrzeją gości w chłodniejsze noce, a latem zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza i wilgoci. Dobrze sprawdzą się np. kołdry naturalne AMZ typu city, które zostały stworzone z myślą o pokojach, w których panuje temperatura powyżej 20 st. C.

Kołdra to jednak nie wszystko. Aby sen był naprawdę wartościowy, zadbać należy też to, na czym leżymy – odpowiednia poduszka, a także topper lub nakładka na materac, robią ogromną różnicę w kontekście jakości wypoczynku.

Fot.: Materiały prasowe AMZ

Idealna kołdra i poduszka dla każdego…

…nie istnieje. Tak, jak nie istnieje tylko jeden uniwersalny sposób na efektywną regenerację. Jedni w nocy marzną, innym jest zawsze gorąco. Są osoby, które wolą spać wysoko, inni rezygnują z poduszek na rzecz spania zupełnie na płasko. Nie uda się w 100% pogodzić wszystkich, często sprzecznych, oczekiwań. Można jednak wybrać produkty, które zostały szczegółowo dopracowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort możliwie szerokiemu gronu odbiorców.

Nie musisz podejmować decyzji o doborze wyposażenia hotelowych łóżek sam. Możesz zdać się na doświadczenie specjalistów, którzy chętnie podpowiedzą, co sprawdzi się najlepiej w przypadku Twoich gości lub zaproponują indywidualne rozwiązania.

Hotel miejscem jakościowego wypoczynku

Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się tzw. turystyka snu. Ludzie jako cel podróży wybierają miejsca, w których mogą solidnie się wyspać.

W nurcie podróżowania w większej zgodzie z naturą i z własnym zdrowiem warto przyjąć jakość wypoczynku jako znak rozpoznawczy Twojego hotelu czy pensjonatu. To inwestycja, która z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w zadowoleniu Twoich gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.