Filip Prokop: Czy stać nas na wydatki związane z podróżami?

0
712
Fot.: Materiały prasowe Hotel Starachowice

Przed nami czas wiosennych i letnich wyjazdów – upragniony czas w roku, gdy planujemy zasłużony odpoczynek. W związku z przedłużającą się zimą i ciągnącym się pandemicznym klimatem, jesteśmy spragnieni podróży i relaksu. Pytanie, czy dziś, w obliczu trudnej sytuacji gospodarczej w ogóle stać nas na takie luksusowe wydatki, jak np. skorzystanie z wiosennego weekendu w hotelu?

Wytchnienia potrzebujemy wszyscy. Pragniemy spędzić chociażby kilka dni w pięknym miejscu, marzymy o relaksacyjnym masażu w hotelowym SPA, niebanalnych atrakcjach dla naszych dzieci. Czyż po miesiącach stresów nie potrzebujemy chociaż odrobiny luksusu? Czyż na to nie zasługujemy?

Wydaje się, że dzisiaj, gdy nasze portfele są chudsze w związku z wysoką inflacją, po prostu nie stać nas na taki luksus jak wyjazd do hotelu – szczególnie z rodziną – stwierdza Filip Prokop, właściciel Hotelu Senator w Starachowicach. Tak jednak do końca nie jest, gdyż my hotelarze, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych gości i dostosowujemy nasze oferty do nowej, trudniejszej sytuacji. Zamiast więc z góry zakładać, że nie stać nas na luksus, warto sprawdzić, jakie nowe możliwości pojawiają się w ofertach. Nawet jeśli nie będziemy w stanie spędzić tygodnia we wspaniałym apartamencie, może warto wybrać się choć na kilka dni w jakieś ciekawe miejsce i rozpieścić się niezapomnianą chwilą w luksusowych warunkach.

Tak – tej wiosny warto pozwolić sobie na odrobinę przyjemności. Warto zabrać narzeczonego, przyjaciółkę, czy dzieciaki w jakieś piękne rejony, które wcale nie muszą być za bardzo oddalone od naszego miejsca zamieszkania. Góry, morze czy Mazury to nie wszystko. Warto poznać jeszcze nieodkryte, nieoczywiste lokalizacje, do tej pory być może mniej uczęszczane. One również oferują wiele atrakcji turystycznych, zarówno dla miłośników natury, jak i dla osób zainteresowanych historią i kulturą. Takim rejonem jest na przykład województwo świętokrzyskie, gdzie znajdziemy świetnie zagospodarowane jeziora, liczne ścieżki rowerowe i szlaki dla spacerowiczów, park rozrywki Bałtów, słynne Muzeum Przyrody i Techniki, Zamek Królewski, jaskinię Raj i wiele innych propozycji, które nie pozwolą nam się nudzić.

Będzie blisko, ciekawie i może też być luksusowo! Jeśli szukamy hotelu, warto sprawdzić te w mniejszych miastach, które starają się przyciągnąć swoich gości wyjątkowymi ofertami. To właśnie w nich znajdziemy luksus w zasięgu naszych kieszeni. U nas w Starachowicach proponujemy na przykład pakiet WOW, w ramach którego pobyt w luksusowym apartamencie kosztuje dokładnie 0 zł – ujawnia Filip Prokop. Goście płacą jedynie za pakiet i całą jego kwotę przeznaczają na dowolne usługi hotelowe. Mogą zjeść wykwitną kolację, napić się wybornego wina, skorzystać ze SPA, popływać w basenie. Innymi słowy – hulaj dusza! To według mnie świetna okazja na poczucie tego, czym jest luksus, szczególnie, że apartamenty opisane w ofercie to prawdziwe perły. W większości znajdują się wanny z jacuzzi, niektóre są dwupoziomowe i posiadają kilka sypialni, każdy ma swój niepowtarzalny styl i charakter.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.