Folwark Łękuk zaprasza hotelarzy na biegi Borecka Łękuk Trail

0
916
Fot.: Materiały prasowe Borecak Łękuk Trail

Przygotowania do czwartej edycji ultramaratonu Borecka Łękuk Trail, współorganizowanego przez hotel Folwark Łękuk, idą pełną parą. To rosnące w siłę wydarzenie sportowe odbędzie się 18 listopada na terenie malowniczej Puszczy Boreckiej. Organizatorzy spodziewają się udziału około 500 zawodników, zarówno z kraju, jak i z zagranicy. W tym roku wprowadzono dodatkową klasyfikację dla właścicieli oraz pracowników obiektów noclegowych i gastronomicznych na dystansie 8 km.

Folwark Łękuk, tradycyjne miejsce organizacji imprezy, jest współtworzony przez Krzysztofa Przyłuckiego, jednego z mazurskich hotelarzy i zapalonego biegacza, który również weźmie udział w wyścigu.

Różne dystanse – Róg 8km, Wolisko 21km, Litygajno Maraton 42km, i Piłwąg Ultra 70km – zapewniają, że każdy, niezależnie od swojego doświadczenia biegowego, znajdzie coś dla siebie. Ale to nie koniec atrakcji – oferta dodatkowa Folwarku Łękuk to Borecka Łękuk BAL, czyli taneczne zakończenie sezonu biegowego, podkreślające połączenie wytrzymałości biegowej z tą taneczną.

Więcej informacji, program, regulamin i formularz zapisów dostępne są na stronie www.boreckatrail.pl oraz na profilu facebook: https://www.facebook.com/BoreckaLekukTrail/

Redakcja portalu Horeca Business Club objęła imprezę patronatem i serdecznie zaprasza wszystkich hotelarzy i właścicieli obiektów noclegowych do wzięcia udziału w zawodach. Stańcie się częścią tej niezapomnianej imprezy, celebrowanej na Mazurach, w otoczeniu przepięknej przyrody Puszczy Boreckiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.