Wirtualny spacer po hotelu – rozwiązanie dla segmentu MICE i nie tylko

0
715
Fot.: Materiały prasowe Airport Hotel Okęcie

Czy zdarzyło Ci się kiedyś przyjechać do hotelu, który w rzeczywistości wyglądał inaczej, niż go sobie wyobrażałeś, oglądając zdjęcia w internecie? Wiele osób odpowie – tak. I nie wynika to wcale ze złych praktyk, czy mocnego retuszu zdjęć, a z ludzkiej percepcji. Obrazy bowiem działają na nasze emocje oraz wyobraźnię, zatem zapamiętujemy nie stricte to, co zobaczyliśmy, a to, co poczuliśmy.

Jak wybrać hotel odpowiedni na spotkanie firmowe?

Wybór obiektu, w którym organizowane będzie spotkanie, bankiet, gala, czy inne wydarzenie firmowe to skomplikowane zadanie. Trzeba wziąć pod uwagę wiele spraw, takich jak rozmieszczenie Gości w pokojach, dostępność sal konferencyjnych, czy wystawowych, a także możliwości, jakie daje sala, w której odbywać się będą posiłki oraz ewentualna zaplanowana impreza wieczorna. Zdecydować, jakie dodatkowe atrakcje zaproponować Gościom oraz zweryfikować plany z tym, jakie możliwości daje dany obiekt.

Najlepszym rozwiązaniem, aby mieć pewność, że hotel, który wybierzemy, będzie spełniał nasze oczekiwania, jest obejrzenie go osobiście. Nie zawsze istnieje jednak taka możliwość, a jeśli mamy na liście kilka obiektów, wiąże się to z poświęceniem znacznej ilości czasu, a co za tym idzie, także pieniędzy.

Airport Hotel Okęcie wirtualnie

Mając świadomość, jak ważną rolę w turystyce biznesowej odgrywają szczegóły oraz czas poświęcony na ich dogranie, Airport Hotel Okęcie przygotował dla swoich przyszłych Gości opcję, która rozwiązuje niemal wszystkie problemy – wirtualny spacer. Daje on możliwość obejrzenia wnętrz obiektu bez konieczności faktycznej w nim obecności.

Na stronie hotelu możemy poznać dokładnie rozkład pomieszczeń na wszystkich piętrach. Obejrzeć Sale Fitness, czy zajrzeć do wszystkich Restauracji i Barów aby sprawdzić ich wystrój. Dostępne są także zdjęcia wszystkich sal konferencyjnych, co daje możliwość porównania ich wielkości, wystroju i wyposażenia. Na tym jednak Airport Hotel Okęcie nie poprzestaje – już niedługo system zyska także możliwość przygotowania spaceru po salach konferencyjnych z uwzględnieniem wybranego ustawienia stołów, krzeseł, czy sceny.

Ale wirtualny spacer po hotelu na tym się nie kończy. Mamy również możliwość ocenić wnętrza poszczególnych pokoi o różnych standardach, porównać ich wystrój oraz określić różne scenariusze zakwaterowania Gości. Co więcej, Airport Hotel Okęcie to także strefa relaksu i wypoczynku, zatem można też przespacerować się wirtualnie po Strefie Wellness, gabinetach masażu, saunie, czy patio.

Dzięki wirtualnemu spacerowi organizatorzy imprez i wyjazdów firmowych mogą poznać hotel bez wychodzenia z własnego biura.

Airport Hotel Okęcie**** działa od 2001 roku i mieści się w Warszawie, 800. metrów od lotniska, przy ul. Komitetu Obrony Robotników 24. Posiada 263 pokoi, z 515 miejscami noclegowymi. Hotel specjalizuje się w ofercie biznesowej, MICE, dysponuje imponującym centrum konferencyjno-eventowym, na które składa się: 17 sal konferencyjnych o powierzchni 2200 m2. Jego znakiem rozpoznawczym jest doskonała kuchnia, której specjałów kosztować można w pięciu punktach gastronomicznych: restauracjach, barach i czekoladziarni, rozlokowanych w różnych częściach hotelu. Do dyspozycji Gości ponadto są Centrum fitness oraz Centrum Wellness, bezpłatny Shuttle bus na lotnisko i z powrotem.

Infrastruktura, zaplecze, wyposażenie hotelu, a także zgrany zespół profesjonalistów wykonujących swoją pracę z pasją, umożliwiają realizację każdego wydarzenia biznesowego.

Strona www: https://airporthotel.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.