Green Caffe Nero w kolejnych lokalizacjach

0
1408
Green Caffè Nero otworzył kolejne dwa punkty, jeden w Warszawie, drugi w Krakowie. Obecnie sieć liczy 67 lokali.

Nowo otwarty Green Caffe Nero w Krakowie jest czwartym lokalem marki w tym mieście. Znajduje się on na ul.Rakowickiej 15, w okolicach Uniwersytetu Ekonomicznego. Wystrój wnętrza był jednym z priorytetów w procesie projektowania – w przypadku tej kawiarni połączono industrialne betonowe ściany i sufitów z drewnianym, rzeźbionym barem. Kawiarnie ma powierzchnię ponad 150 mkw, a do dyspozycji gości jest 88 miejsc siedzących.

„Bardzo cieszy nas fakt, że mogliśmy otworzyć nasz kolejny lokal w Krakowie, mieście znanym z kultury picia kawy. Pierwszy „kafehauz” w królewskim mieście został otwarty na początku lat siedemdziesiątych XVIII w., jako specjalność oferujący kawę „po polsku”, tj. „tęgą” kawę z grubym kożuchem. Z mieszkańcami Krakowa chcemy dzielić się naszym zamiłowaniem do kawy i świeżego, domowego jedzenia” powiedziała Agata Milewska, Brand Manager Green Caffè Nero.

Warszawski lokal otwarty został w Centrum Handlowym Skorosze, w dzielnicy Ursus.

„Wsłuchujemy się w głosy naszych klientów i stale poszukujemy nowych, atrakcyjnych lokalizacji do otwarć kolejnych lokali. Naszym celem jest udostępnianie wysokiej jakości miejsc spotkań przy kawie, gdzie można znaleźć chwilę wytchnienia, refleksji, popracować z laptopem” – czyli drugiego domu” powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.