Edyta Kulka dyrektorką generalną Leonardo Royal Warsaw

0
839
Fot.: Materiały prasowe Leonardo Hotels

Czterogwiazdkowy hotel Leonardo Royal Warsaw ogłosił, że Edyta Kulka dołączyła do zespołu jako nowa General Manager. 

Edyta Kulka posiada ponad dwie dekady doświadczenia w branży hotelarskiej, zdobywanego zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w Polsce. W swojej karierze miała okazję pracować w tak prestiżowych miejscach jak The Royal Horseguards w Londynie, zarządzała także kilkoma obiektami marek Best Western i Qubus w Satoria Group S.A., a także wprowadziła na rynek jeden z hoteli Holiday Inn.

Jednym z kluczowych zadań Edyty Kulki będzie odświeżenie wizerunku marki i umocnienie standardów Leonardo Royal Warsaw zgodnie z globalną koncepcją Leonardo Hotels. Na horyzoncie pojawiają się także ambitne plany inwestycyjne oraz strategia rozwoju segmentu MICE.

„Od samego początku bardzo dobrze czuję się w Leonardo Royal Warsaw. Ten hotel ma bardzo dużo silnych stron – począwszy od lokalizacji w biznesowym centrum miasta i w JM Tower – jednym z najwyższych budynków Warszawy, po świetną kuchnię i gastronomię. Moim celem jest odbudowanie jego silnej pozycji w mieście, przekraczającej standard czterogwiazdkowego obiektu.” – mówi Edyta Kulka.

Leonardo Royal Warsaw położony jest na rogu ulic Grzybowskiej i Żelaznej. Oferuje gościom 6 modułowych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 450 mkw., bar, restaurację dla 120 osób oraz 178 pokoi, w tym 11 apartamentów. Szczególnie interesujący jest koncept pokoi Leonettes, zaprojektowany specjalnie z myślą o kobietach w podróży.

Leonardo Royal Warsaw był pierwszym obiektem Leonardo Hotels otwartym w Polsce i nadal pełni wiodącą rolę w portfolio marki. Aktualnie sieć Leonardo Hotels posiada cztery obiekty w Polsce – oprócz Leonardo Royal Warsaw są to NYX Hotel Warsaw oraz dwa hotele Leonardo Boutique w Krakowie.

„Oddając stanowisko General Managera w ręce tak wykwalifikowanej osoby jak Edyta, dajemy partnerom gwarancję dobrej współpracy, a gościom pewność świadczenia usług o najwyższym standardzie.” – podsumowuje Paulina Kołodziejczyk, Multiproperty Manager Leonardo Hotels w Polsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.