Dni otwarte w stołecznym Centrum Konferencyjnym MsMermaid

0
1010
8 czerwca zaproszeni goście mieli okazję zwiedzić wnętrza nowego Centrum Konferencyjnego MsMermaid, zlokalizowanego przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie. Na wydarzeniu obecna była również delegacja redakcji Horeca Business Club. Szersza relacja z dni otwartych już niedługo na naszych łamach.

MsMermaid to nowo powstałe centrum konferencyjne, które dysponuje 9 nowoczesnymi salami konferencyjnymi umożliwiającymi indywidualną aranżację nie tylko spotkań biznesowych, ale również szkoleń i eventów komercyjnych. Przestrzeń konferencyjna zajmuje ponad 900m2, a malowniczy widok na Wisłę i Stadion Narodowy stanowi prawdziwą wizytówkę tego awangardowego miejsca.

Wnętrza ekskluzywnego biurowca The Tides, gdzie mieści się Ms Mermaid Conference Center, zwiedzili także nasi redaktorzy. Wśród zaproszonych gości można było spotkać m.in. przedstawicieli firm cateringowych, dystrybutorów szlachetnych trunków, czy też reprezentantów sieci handlowych.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Ms Mermaid i zapoznania się z pełną ofertą centrum konferencyjnego. O najważniejszych imprezach organizowanych w tym miejscu będziemy informować na portalu Horeca Business Club.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.