Czterogwiazdkowy hotel na Dolnym Śląsku czeka na inaugurację

0
1054
W marcu przyszłego roku, w obrębie wrocławskiego Starego Miasta, a dokładniej na ulicy Gwarnej 12 odbędzie się uroczyste otwarcie nowego, już wybudowanego hotelu pod szyldem Best Western. Przyszli klienci już dokonują rezerwacji.

Za słynnym neonowym napisem „Dobry wieczór we Wrocławiu” powstał ośmiokondygnacyjny hotel Best Western Premier Hotel City Center w kategorii 4 gwiazdek. W obiekcie mieszczą się 64 pokoje, a także sale konferencyjne, pomieszczenia biznesowe, salki fitness i restauracja. Krakowska pracowania architektoniczna SSC Architekci podjęła się pracy nad jego projektem już w 2017 roku, zaś wewnętrznym designem zajęło się biuro projektowe z Gdyni – LOFT.

Źródło: hotelcitycenter.pl

Dla zwiększenia oryginalności, na jednej z hotelowych ścian umieszczono mural, którego wykonawcą jest Katarzyna Radek, studentka Akademii Sztuk Pięknych. Generalnym realizatorem inwestycji jest firma budowlana Grupa CMP, zaś operatorem hotelu została Grupa Dobry Hotel.

Przed kilkoma dniami wystartowała przedsprzedaż oferty za pośrednictwem platform Best Western. Zarówno cena za jednoosobowy pokój, jak i najtańszy dwuosobowy zaczyna się od 320 zł. Apartament z łóżkiem typu king to koszt w granicach 700-800 zł. Dwa ostatnie piętra z apartamentami będą przeznaczone dla rodzin z dziećmi.

„Mamy nadzieję, że otwarcie hotelu przyczyni się do ożywienia tego fragmentu miasta, a mieszkańcy będą spotykać się w hotelowej restauracji” – mówi prezes firmy deweloperskiej PVI, Jakub Nieckarz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.