Czego unikać w obsłudze Gościa podczas pobytu w hotelu?

0
868

Jak wykorzystać wiedzę o najnowszych badaniach nad mózgiem, aby Twój Gość czuł się wyjątkowo w Twoim hotelu. Jak każda z biostruktur mózgu chce być traktowana podczas swojego pobytu w hotelu? Czego unikać w obsłudze Gościa podczas pobytu? Jak pozytywnie zaskoczyć Gościa, aby poczuł się wyjątkowo?

O tym wszystkim 12 maja w Gdańsku opowie Anna Urbańska podczas konferencji Hotel Meeting. Rozmowę z Anną poprowadzi Rafał Pasenik oraz Rafał Krzycki, czyli moderatorzy całej konferencji. Anna Urbańska jest Master Trenerem Structogramu, metodologii, która wykorzystując wiedzę o badaniach genetycznych mózgu, pozwala skuteczniej sprzedawać, zarządzać i radzić sobie w relacjach ze sobą i innymi. Na co dzień pracuje z największymi firmami międzynarodowymi, takimi jak: Citibank, DHL, Oracle czy Deutsche Bank, ale również z tymi mniejszymi, lokalnymi, małymi przedsiębiorcami. Od ponad 20 lat jest przedsiębiorcą.

Anna Urbańska jest jednym z nielicznych na świecie neurocoachów. Jest także absolwentką 6-ciu kierunków studiów podyplomowych i wykładowcą na wyższych uczelniach. Autorką i współautorką 9 książek, m.in.: “Otrzep kolana i biegnij”, “Mózg Fabryka Sukcesu”, “Teraz Autentyczność”, “Jak w 30 dni zwiększyć swoją efektywność”, “Jak zbudować swój wizerunek w 30 dni”, „DNA Biznesu”czy charytatywnego projektu “Kod życia. O tym, czego warto nauczyć się od kota”. Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego. Przez jej programy szkoleniowe i coachingi przeszło ponad 20 tysięcy osób, które z powodzeniem realizują swoje cele i żyją pełni spełnienia i pasji.

Konferencja odbędzie się 12 maja w Hotelu Almond Business & Spa w Gdańsku. Pełny program wydarzenia dostępny na stronie Hotel Meeting.

Bilety na konferencję Hotel Meeting dostępne są na stronie www.hotele.bsdpoland.pl. Najniższa cena obowiązuje do 12 kwietnia.

Hotel Meeting to całodniowa, bardzo praktyczna konferencja, gdzie hotelarze dzielą się najlepszymi praktykami ze swoich obiektów z innymi uczestnikami wydarzenia. Po konferencji odbędzie się Hotelowe Party, czyli impreza integracyjna branży. Organizator przygotował trzy rodzaje biletów dla hotelarzy, na udział w konferencji, na udział w konferencji i Hotelowym Party oraz na udział w konferencji, Hotelowym Party i nocleg. Ilość miejsc na każdej konferencji jest ograniczona. Więcej informacji www.hotele.bsdpoland.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.