Seria zmian na stanowiskach dyrektorskich w sieci Puro

0
1374
Trzy hotele i trzech nowych dyrektorów. W hotelach marki Puro doszło właśnie do znaczących zmian na kluczowych stanowiskach. Roszady personalne dotyczą hoteli we Wrocławiu, Krakowie i Warszawie.

Łukasz Piekarski, który do tej pory zarządzał hotelem Puro Wrocław Stare Miasto, otrzymał nominację na stanowisko General Managera Puro Warszawa Centrum. Stołeczny obiekt zostanie oddany do użytku w kwietniu przyszłego roku i zaoferuje gościom 150 pokoi. Piekarski jest obecny w branży już od 15 lat. Swoją karierę zawodową rozpoczynał w hotelu Radisson we Wrocławiu. Sieć Puro pojawiła się w jego CV w 2010 roku, kiedy to odpowiadał za pre-opening dolnośląskiego obiektu tej marki, zlokalizowanego nieopodal Starego Miasta. 10 miesięcy później został prezesem zarządu spółki Puro Hotel Wrocław.

Wakat po Piekarskim objął Marek Karyś (na zdj. z prawej, źr. Hotelarz), wcześniej związany z hotelem Puro Kraków Stare Miasto. Swoją karierę, podobnie jak poprzednik, rozpoczynał we wrocławskim Radissonie, gdzie przeszedł przez wszystkie stanowiska działu recepcji. Od 2010 roku piastował stanowisko Kierownika działu rezerwacji oraz Revenue Managera w krakowskim hotelu Park Inn.

Marka Karysia zastąpiła z kolei Monika Murawska (na zdj. z lewej, źr. Hotelarz), która kierowała dotychczas hotelem Marine & Ultra Marine w Kołobrzegu. Jej kariera w branży rozpoczęła się od stanowiska w dziale sprzedaży hotelu Radisson w Szczecinie. W kolejnych latach Murawska była także związana ze stołecznym hotelem Hilton oraz międzynarodowym konsorcjum Starwood, należącym do Marriott International.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.