Reaktywacja Blue Cactus!

0
1270

Jedna z najstarszy warszawskich restauracji wraca na rynek! Blue Cactus odrodzi się w nowej lokalizacji już w czwartym kwartale tego roku.

Lokal będzie mial powierzchnię 450 m, a jego nowa lokalizacja to Fabryka Norblina na warszawskiej Woli. To obiekt rewitalizowany przez Grupę Capital Park. Za projekt wnętrz odpowiada IMR Architekci, ta sama pracownia, która tworzyła aranżacje poprzedniej restauracji.

Restauracja ma bardzo mocno nawiązywać do starej lokalizacji, ale jak zapowiadają właściciele pojawią się oczywiście także nowe elementy, które mają zaskoczyć gości. Zgodnie z obecnie panującymi trendami nie zabraknie zdrowych oraz wegańskich dań. Zespół udało się w pewnym zakresie reaktywować, zatem wielu pracowników, którzy tworzyli starą restaurację pojawi się w nowym lokalu.

Trochę historii na temat restauracji Blue Cactus. Powstała w 1996 roku na warszawskim Mokotowie. Specjalizowała się w kuchni tex-mex, czyli dania kuchni amerykańskiej i meksykańskiej. Lokal funkcjonował ponad 22 lata i został zamknięty 22 czerwca 2018 roku. O powodach możecie przeczytać w artykule Znana restauracja znika z gastronomicznej mapy Warszawy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.