Poznaj charakterystykę zawodu event managera

0
239

Na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online jest już dostępnych sześć kursów z cyklu „Zarządzanie w branży MICE”, z których każdy kończy się certyfikatem ukończenia. Kursy składają się z części teoretycznej (nagrania) oraz praktycznej (warsztatu).

W ostatnim czasie udostępniono szkolenie pt. „Charakterystyka zawodu event managera i nowe perspektywy post COVID 19. Rynek pracy w branży MICE”, prowadzony przez Annę Nowakowską, CEO MICE & VENUE Consulting, New Business Director RAJT hale namiotowe.

Celem szkolenia jest wprowadzenie do zawodu Event managera; zapoznanie się ze specyfiką pracy, stanowiskiem, otoczeniem zawodowym oraz z obowiązkami jakie stawiane są na danym stanowisku, a także przedstawienie niezbędnych kompetencji zawodowych i nowych perspektyw post Covid 19.

Reklama

Kurs obejmuje poniższe tematy:
• Event Manager: terminologia, zawód, obszary działalności
• Event Manager w praktyce: zadania, cele, obowiązki, kompetencje. Charakterystyka pracy.
• Event Manager w czasach pandemii – nowe kompetencje
• Edukacja Event Managera
• Perspektywa rozwoju zawodu post COVID 19
• Rynek Pracy w branży MICE.
• Perspektywa zawodowa w różnych miejscach pracy: agencja eventowa, korporacja, instytucja publiczna, własna działalność itp.
• Gdzie szukać pracy
• Rozmowa rekrutacyjna.

Szkolenia „Zarządzanie w branży MICE” to cykl 10 kursów, kierowanych zarówno do osób zaczynających karierę w branży MICE (bezpłatnie) jak i do kadry kierowniczej (odpłatnie). Tematy w nich przedstawione wraz z raportami i opracowaniami udostępnianymi na platformie online, stanowią kompendium wiedzy o branży MICE. Po ukończeniu i pozytywnym zaliczeniu wszystkich 10 kursów, otrzymuje się certyfikat Event Managera.

Kolejne cztery kursy będą się ukazywały na platformie do końca czerwca 2021r. a jeszcze w tym miesiącu, dla zarejestrowanych użytkowników platformy zorganizowany zostanie pierwszy warsztat.

W celu wzięcia udziału w szkoleniach wystarczy zarejestrować się na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online www.akademia.skkp.org.pl i po otrzymaniu linku do aktywacji, można brać udział w kursach w dowolnym, wybranym czasie przez okres 6 miesięcy od rejestracji.

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii

Dodatkowych informacji udziela:
Anna Górska, Kierownik Projektu
email: [email protected]
Symposium Cracoviense Doradca Zarządu
ICCA Board Member
SKKP Wiceprezes ds. Współpracy Międzynarodowej

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!