Bel Mare by Prestige, czyli nowy wymiar nadmorskiego wypoczynku

0
1800
W malowniczym otoczeniu najcieplejszej wody polskiego morza, w miejscu, gdzie atrakcje wypoczynkowe spotykają się z walorami przyrodniczymi i historycznymi, na terenie Nowego Centrum Międzyzdrojów powstaje ultranowoczesny resort hotelowo-mieszkaniowy Bel Mare by Prestige.

Inwestycja Bel Mare nakreśla innowacyjne standardy budownictwa aparthotelowego w Międzyzdrojach. Projekt architektoniczny od początku miał wzbudzać zainteresowanie klienta, co dało szeroką paletę możliwości projektantom. Wykorzystanie zestawień drewna ze szkłem oraz betonu z metalem pozwala zasmakować nieskrępowanej, twórczej wolności. Kompleks w finalnej wersji ma liczyć aż sześć budynków. Inwestor, z myślą o zapewnieniu gościom i mieszkańcom najwyższego poziomu zadowolenia, zadbał o liczne udogodnienia, które mają zapewnić właścicielom i najemcom poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu.

Klienci będą mogli skorzystać aż ze stu przestronnych, doskonale wyposażonych apartamentów rodzinnych oraz pokoi dwuosobowych. Celowo zostały one ulokowane na wyższych kondygnacjach, ponieważ tam królować ma wypoczynek. Każdy gość będzie miał możliwość przeniesienia się do prywatnego świata, z którego zobaczy piękny widok… na przyszłość. Apartamenty wyposażone zostały w praktyczną kuchnię lub aneks, przestronną łazienkę, a oprócz tego balkon, taras lub prywatny ogródek. A wszystko naznaczone skandynawskim minimalizmem oraz prestiżową elegancją.

Przy wyborze lokalizacji pomyślano także o inwestorach. Kompleks powstanie w odległości 60 km od lotniska Szczecin Goleniów i w bezpośrednim sąsiedztwie nowego Ratusza Miejskiego. Do dyspozycji gości biznesowych będą aż trzy przestronne, nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe, które pozwolą na organizację spotkania firmowego na najwyższym poziomie. Oprócz nich w nadmorskim resorcie znajdziemy salę bankietową oraz mnóstwo lokali usługowych na jego terenie. Nieocenionym plusem obiektu jest wewnętrzny dziedziniec, a także patio, które da możliwość postawienia tymczasowej sceny na potrzeby organizacji wszelakich imprez i wydarzeń.

W obiekcie nie zabraknie także bogatej oferty gastronomicznej. Dostępne będą zarówno całoroczna restauracja, jak i sezonowa restauracja zewnętrzna, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.

Nie zapomniano także o najmłodszych gościach – na dziedzińcu obiektu znajdować się będzie dedykowana strefa, gdzie wykwalifikowane opiekunki zadbają o bezpieczną zabawę dzieci.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową spółki Prestige.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.