B&B HOTELS otwiera 11. hotel w Polsce

0
1122
Fot.: Materiały prasowe B&B Hotels Polska

Sieć B&B HOTELS poinformowała o oficjalnym otwarciu nowego obiektu w Kielcach. Uroczystość otwarcia odbyła się 1 czerwca, a hotel przy ulicy Warszawskiej 19 przyjmuje gości od 8 maja.

Jakub Bilik, Dyrektor Zarządzający B&B HOTELS Polska, podczas otwarcia wskazał na znaczenie Kielc w strategii rozwoju sieci.

Obiekt B&B HOTEL Kielce Centrum to hotel z 114 pokojami. Na terenie hotelu znajdują się restauracja, bar, sklep B&B z napojami i przekąskami, przestronne lobby, 2 sale konferencyjne oraz prywatny parking. Obiekt jest wyposażony w szybki, bezprzewodowy Internet.

Wnętrza hotelu, zaprojektowane przez Jakuba Berensona i Magdalenę Kozak z pracowni Fit-Out Architekci Berenson, łączą w sobie różne style.

Hotel znajduje się przy ulicy Warszawskiej 19, w pobliżu wielu atrakcji turystycznych miasta oraz centrum konferencyjno-wystawienniczego Targi Kielce.

B&B HOTEL Kielce Centrum to 11. obiekt tej sieci w Polsce. Ogólnie sieć B&B HOTELS posiada blisko 700 hoteli w 15 krajach europejskich oraz w Brazylii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.