[Hotel Meeting Online] BEST CS Partnerem Strategicznym konferencji

0
918

Firma BEST CS została Partnerem Strategicznym VII edycji konferencji Hotel Meeting. W tym roku spotkanie organizowane jest w formie ONLINE. Firma oferuje kompleksową obsługę branży HoReCa – od analizy potrzeb, przez dobór i montaż sprzętu, aż po serwis technologiczny i szkolenia. Na spotkanie online z przedstawicielami BEST CS zapraszamy w dniach 26-28 maja. Warto zarejestrować się już dziś. 

Firma BEST CS poprzez kompleksową ofertę tworzenia kuchni zapewnia profesjonalne wsparcie branży HoReCa, począwszy od planów zagospodarowania zaplecza gastronomicznego, dobór profesjonalnych urządzeń i wyposażenia do całodobowego wsparcia technicznego na terenie Polski. Ponadto firma BEST CS przeprowadza szkolenia na podstawie zaprojektowanego programu lub indywidualnych wymagań. W Centrum Innowacji Gastronomicznych można również zorganizować własne szkolenie korzystając z nowoczesnych urządzeń.

Angażując się w rozwój branży, w tak trudnym dla niej czasie firma BEST CS zdecydowała się zostać Partnerem Strategicznym wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting Online w dniach od 26 do 28 maja.

Przedstawicieli firm, które również chciałyby w ten sposób promować swoją markę, zachęcamy do kontaktu drogą mailową oraz poprzez formularz. To doskonała okazja, aby mimo skomplikowanej sytuacji spowodowanej koronawirusem podtrzymać, a nawet nawiązać nowe kontakty biznesowe. 

PROGRAM KONFERENCJI HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

Zachęcamy do rejestracji już dziś:

REJESTRACJA NA KONFERENCJĘ HOTEL MEETING ONLINE 26-28 MAJA 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.