Barbara Tomaszewska dyrektorką generalną Aiden by Best Western w Łodzi

0
542
Fot.: Materiały prasowe PHH

Barbara Tomaszewska, mająca wcześniej stanowisko zastępcy dyrektora w Golden Tulip Gdańsk Residence, została mianowana dyrektorem pierwszego hotelu sieci Aiden by Best Western w Polsce, który otwarty zostanie w Łodzi. 

Z doświadczeniem w branży hotelarskiej rozpoczętym w 2013 roku, Tomaszewska pełniła różnorodne funkcje w Polskim Holdingu Hotelowym, począwszy od koordynatora ds. administracji, przez stanowisko F&B Managera, aż po zastępcę dyrektora w hotelu Golden Tulip Gdańsk Residence. Jej wykształcenie obejmuje dyplom Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz ukończenie studiów na SGH Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Nowy obiekt Aiden by Best Western, którego otwarcie planowane jest na drugą połowę roku 2024, zlokalizowany jest w centrum Łodzi, w sąsiedztwie Manufaktury. Hotel ma dysponować 61 pokojami, restauracją, barem oraz siłownią.

Tomaszewska, która objęła stanowisko w kwietniu 2024 roku, będzie odpowiedzialna za zarządzanie hotelem, przygotowanie do otwarcia i wprowadzenie nowej marki hotelowej w regionie łódzkim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.