Awans Małgorzaty Morek w sieci Hilton

0
956
Fot.: LinkedIn - Małgorzata Morek

Małgorzata Morek to doświadczony profesjonalista w branży hotelarskiej z ponad 25-letnim doświadczeniem. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie uzyskała dyplom magistra ekonomii.

W 2017 roku dołączyła do zespołu Hiltona, gdzie objęła stanowisko dyrektora ds. rozwoju w Polsce i Europie Wschodniej. Teraz, po sześciu latach pracy w firmie, Małgorzata Morek awansowała na stanowisko Senior Director Development Central and Eastern Europe, gdzie będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój marki w regionie.

Kariera pani Morek zaczynała się w InterContinental Hotels Group, gdzie pracowała jako recepcjonistka, oficer ds. relacji z gośćmi, koordynator działu pokojów oraz supervisor recepcji w InterContinental Hotel Chicago. Następnie, jako specjalista ds. sprzedaży dołączyła do Grupy Hotelowej Orbis.

Od tego momentu jej kariera nabrała tempa. Pracowała w różnych działach, włącznie z operacjami, projektami franczyzowymi oraz rozwijaniem biznesu. W latach 2000-2005 pełniła funkcję Operations Managera w Orbis S.A. / AccorHotels, a od 2005 do 2011 roku była dyrektorem biura operacji. Następnie awansowała na stanowisko dyrektora ds. projektów franczyzowych, a w 2011 roku objęła stanowisko dyrektora operacyjnego hoteli marki ORBIS.

W latach 2012-2017 pracowała jako dyrektor ds. projektów franczyzowych w ORBIS S.A./ AccorHotels, a w 2015 roku została dyrektorem ds. projektów franczyzowych w Polsce i Europie Wschodniej. W tej roli była odpowiedzialna za rozwój marki w regionie i wprowadzenie na rynek wielu nowych hoteli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.