Alcatel-Lucent Enterprise złotym sponsorem Hotel Meeting!

0
500
Fot.: Horeca Business Club

W naszej serii prezentacji partnerów Konferencji Hotel Meeting 2023 z radością przedstawiamy Alcatel-Lucent Enterprise, naszego Złotego Sponsora. Alcatel-Lucent Enterprise (ALE) to firma, która z powodzeniem łączy innowacyjne technologie z potrzebami branży hotelarskiej, tworząc spersonalizowane i bezpieczne doświadczenia dla gości hotelowych.

📅 Data: 16 listopada 2023
📍 Miejsce: Airport Hotel Okęcie, Warszawa
🔗 Bilety i pełny program konferencji
📧 Kontakt dla dostawców: [email protected]

Alcatel-Lucent Enterprise zapewnia dostosowane do potrzeb firm rozwiązania technologiczne, dzięki którym wszystko jest ze sobą połączone.

Nasze inteligentne rozwiązania hotelowe pomagają hotelom tworzyć bezpośrednie, mobilne i bezpieczne doświadczenia dla gości. Dostarczamy rozwiązania, które zapewniają wysoce spersonalizowane mobilne połączenie z gośćmi, wydajną łączność Wi-Fi i funkcje inteligentnego pokoju. Nasze rozwiązania pozwalają również na dostęp do szczegółowych danych, dzięki czemu można podejmować świadome decyzje biznesowe.

ALE zapewnia rozwiązania sieciowe, komunikacyjne i chmurowe ery cyfrowej wraz z usługami dostosowanymi do zapewnienia klientom sukcesu, z elastycznymi modelami biznesowymi w chmurze, w siedzibie firmy i hybrydowymi.

Ponad 100 lat innowacji sprawiło, że Alcatel-Lucent Enterprise jest zaufanym doradcą ponad miliona klientów na całym świecie.

Dzięki siedzibie głównej we Francji i 3400 partnerom biznesowym na całym świecie Alcatel-Lucent Enterprise osiąga skuteczny globalny zasięg, koncentrując się na lokalnych potrzebach.

Konferencja Hotel Meeting to idealna okazja dla hotelarzy, aby odkryć, jak rozwiązania ALE mogą przyczynić się do rozwoju ich biznesu. Zapraszamy również innych dostawców do prezentacji swoich produktów i usług wśród decydentów z branży hotelarskiej.

📅 Data: 16 listopada 2023
📍 Miejsce: Airport Hotel Okęcie, Warszawa
🔗 Bilety i pełny program konferencji
📧 Kontakt dla dostawców: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.