Agata Krzykowska nowym Dyrektorem Generalnym Batida

0
1076

Nową Dyrektor Generalną firmy Batida została Agata Krzykowska. Odpowiada za całość procesów w Spółce, zarówno w cateringu, sprzedaży online przez e-sklep oraz sieci butików.

Agata Krzykowska to znana w branży eventowej i cateringowej ambitna profesjonalistka. Zaczynała w rodzinnym Olsztynie a następnie od 2010 roku przyjechała do Warszawy świadomie zmierzyć się z wymagającą gastronomią. Na rynku warszawskim zdobywała doświadczenie w  MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, a następnie otrzymała zaproszenie do Zespołu Belvedere Group, W obydwu miejscach dosyć szybko doceniano jej zaangażowanie i predyspozycje do bycia liderem.

– Ten trudny czas dla branży eventowej, drugi kwartał roku, wykorzystaliśmy na odważne przeprowadzenie zmian w firmie. Wierzę, że to czas na rozwój oraz wprowadzenie innowacji, które przyciągną do Batidy zarówno Klienta indywidualnego jak i biznesowego, oczekującego najwyższych standardów obsługi. Wprowadzamy do firmy nowych członków Zespołu,  a tym samym nową jakość usług, nie dopuszczam bylejakości – komentuje Krzykowska.

 – Pani Agata zdobyła nasze zaufanie swoim zaangażowaniem a także ambitnymi planami rozwoju spółki, które sukcesywnie realizuje. Otwieramy się na nowe , wprowadzając kolejne produkty, wdrażając innowacyjne pomysły,  tym razem również w przestrzeni online nie zapominając jednocześnie, iż jesteśmy firmą rodzinną z 30 letnią historią – dodaje Jolanta Radziszewska, Prezes Batida.

Batida, firma rodzinna, działa na warszawskim rynku od 30 lat. Początkowo, jako jedna z pierwszych piekarni oferowała prawdziwe bagietki czy croissanty. Ustawione przy dużych oknach piekarni piece przyciągały Warszawiaków, którzy mogli zobaczyć cały proces ręcznego przygotowania wypieków. Obecnie Batida to dwie prężnie działające i uzupełniające się linie – cukiernicza z czterema butikami na terenie Warszawy, oferująca piękne i pyszne ciasta, mono porcje oraz cateringowa obsługująca kompleksowo wydarzenia nawet dla kilkuset osób.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.