26 edycja Targów EuroGastro – kto wśród wystawców?

0
636
Fot. Materiały prasowe GoPOS

W dniach 28-30 marca 2023 roku w Warszawie odbędzie się 26 edycja Międzynarodowych Targów EuroGastro. Te 3 dni to wyjątkowe i wartościowe, pełne pokazów i spotkań wydarzenie dla branży HoReCa. Jak wyglądają targi, co w tym roku przygotowali organizatorzy oraz jak zdobyć bilety wstępu?

EuroGastro – prestiżowe wydarzenie z ponad 25-letnim doświadczeniem

Końcem marca w Warszawie po raz 26 spotkają się przedstawiciele branży HoReCa z całej Polski. W centrum targowo-kongresowym PTAK WARSAW EXPO na al. Katowickiej 62, w dniach od 28 do 30 marca odbędą się targi EuroGastro, czyli najważniejsza i największa tego typu impreza dla polskiej gastronomii i hotelarstwa. Od ponad ćwierć wieku w wydarzeniu uczestniczą liczni producenci, dystrybutorzy i dostawcy produktów dla wspomnianej branży. Podczas eventu organizowane są m.in. pokazy najnowszych trendów w zakresie wyposażenia kuchni i urządzeń dla gastronomii oraz nowoczesne rozwiązania usprawniające obsługę klienta, marketing oraz zarządzanie lokalem. EuroGastro to także świetna okazja do wymiany doświadczeń i wzajemnych porad, a przede wszystkim – nawiązania wartościowych relacji biznesowych.

Co znajdziemy na 26 edycji wydarzenia?

Podczas tegorocznej edycji na EuroGastro zagości wielu kluczowych przedstawicieli branży HoReCa. Będą to m.in. partnerzy targów – UNOX, Vokato, Metro Catering System, Meiko, Bela Mesa, Bottonova Group, Savpol i Debic. Tematyka branżowa targów jest niezwykle szeroka, dzięki czemu każda osoba zainteresowana sektorem HoReCa bez trudu znajdzie coś dla siebie. Zakres targów obejmuje wyposażenie kuchenne, żywność i napoje, piekarstwo i cukiernictwo, kawę, wyposażenie dla hoteli, sal restauracyjnych oraz barów, a także produkty i akcesoria do drink&bar. Na tegoroczną edycję zaplanowano także Forum Polskiej Gastronomii 2023, na którym będzie poruszana tematyka biznesu, narzędzi, dobrych praktyk oraz wyzwań, jakie stoją przed polską branżą gastronomiczną. Podczas wydarzenia odbędzie się także wiele pokazów kulinarnych i cukierniczych, a także konkursów dla uczestników, jak np. Debic Pastry Cup. Niezwykle szeroki zakres tematyki i różnorodność pokazów, wystaw oraz spotkań sprawia, że Targi EuroGastro stanowią świetną okazję do promowania własnej marki i rozwoju biznesu w branży HoReCa.

Jak zdobyć bilet wstępu?

Bilet wstępu na Targi można łatwo zdobyć poprzez rejestrację online na stronie internetowej EuroGastro. Wypełnienie formularza ze strony zapewnia darmową wejściówkę na wydarzenie. 

Fot. Materiały prasowe GoPOS

Nowoczesne rozwiązania sprzedażowe na EuroGastro 

Jednym z wystawców na tegorocznych targach będzie GoPOS – producent systemów sprzedażowych dla gastronomii i handlu. W trakcie wydarzenia prezentowane będą rozwiązania firmy usprawniające obsługę klienta, jak system sprzedażowy na tablety oraz narzędzia samoobsługowe, takie jak E-menu czy GoKiosk. Wystawcy przedstawią także system usprawniający komunikację z kuchnią oraz narzędzie do tworzenia programów lojalnościowych. Zaprezentowane zostaną także rozwiązania z zakresu zarządzania biznesem i kontroli magazynu. GoPOS przedstawi aplikację do inwentaryzacji oraz system automatyzujący proces zakupów do restauracji. Ponadto podczas targów można będzie zapoznać się rozwiązaniami z zakresu delivery, takimi jak system do zamówień online, integracje z zewnętrznymi portalami oraz firmami kurierskimi, aplikacją do zarządzania kierowcami oraz narzędziem do przyjmowania zamówień telefonicznych.

GoPOS spotkasz na stoisku F4.05. Więcej na temat rozwiązań, które zostaną zaprezentowane na targach znajdziesz na stronie GoPOSZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.