16 wyjątkowych osób na scenie Hotel Meeting

0
1227

Kilka dni dzieli nas od konferencji Hotel Meeting, która w całości poświęcona będzie jakości usług w zestawieniu rosnących kosztów oraz braku pracowników.

Na scenie pojawią się bardzo doświadczone branżowo osoby, które podzielą się swoimi doświadczeniami, ale co ważne pomysłami na utrzymanie jakości usług w tych trudnych dla hoteli czasach. Wszystkie rozmowy mają pokazać rozwiązania, które funkcjonują i nie są tylko czystą teorią.

Pełny program wydarzenia na stronie Hotel Meeting
Bilety na konferencję na stronie REJESTRACJA

Panel 1
Kultura organizacji – jak wpływa na reputację hotelu u gości, pracowników i pomniejsza ryzyko zmian kadrowych. Ten panel podczas konferencji Hotel Meeting w Krakowie poprowadzi Maciej Straus, a jego gośćmi będzie Anna Lewit, Krzysztof Kaliciński oraz Sylwia Perzyńska.

Panel 2
Koszty vs jakość – usługi premium tworzą koszty czy otwierają portfele? Dariusz Winnicki poprowadzi dyskusję na ten temat podczas podczas Hotel Meeting w Krakowie, a panelistami będą: Lidia Wiszniewska, Krzysztof Sowa oraz Beata Kowalczyk.

Panel 3
Guest experience – praktyczne przykłady, które przekładają się na przychody. Temat odmieniany w hotelarstwie przez wszystkie przypadki. Ten panel dyskusyjny podczas Hotel Meeting w Krakowie poprowadzi Sylwia Gilarska, a panelistami będą: Adrian Kołba, Wojciech Białecki oraz Klaudia Babiej.

Panel 4
Powtarzalność działań w budowaniu gościnności – czyli jak sprawić, aby hotel na co dzień trzymał jakość usług. Ten panel podczas konferencji Hotel Meeting w Krakowie poprowadzi Rafał Pasenik, a jego gośćmi będzie Agata Szparaga, Ewa Rogala oraz Marta Otrębska.

Panel 5
Panel Hyde Park – czyli wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy
To zupełna nowość na konferencji. Tym razem scena będzie pusta. Sześciu moderatorów usiądzie na sali wspólnie z uczestnikami konferencji i zaangażuje całą salę w dyskusję. Będą to moderatorzy wcześniejszych paneli, tj. Maciej Straus, Sylwia Gilarska, Dariusz Winnicki, Rafał Pasenik, ale także prowadzący czyli Karol Weber i Rafał Krzycki. Wywołanych będzie kilka ważnych i bieżących tematów, ale również to będzie czas na oddanie głosu uczestnikom, którzy mogą poruszyć każde zagadnienie, na które spróbujemy wspólnie poszukać rozwiązań.

Konferencja zakończy się Hotelowym Xmas Party oraz akcją charytatywną, podczas której wesprzemy krakowski dom dziecka. Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie REJESTRACJA.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.