Kalkulator green-Effective obliczy Twoje oszczędności środowiskowe!

0
800
Firma Werner & Mertz Professional opracowała narzędzie, które przelicza zużycie ekologicznych produktów green care Professional na mierzalne oszczędności środowiskowe – Kalkulator Eko-Skuteczności green-Effective.

Zielone zamówienia publiczne stają się coraz ważniejszą kwestią w przypadku produktów do utrzymania czystości obiektu. Produkty, które są przyjazne dla środowiska, charakteryzują się możliwie najniższą emisją CO2 i opierają się na roślinnych surowcach pomagają spełniać standardy zrównoważonego rozwoju w profesjonalnym utrzymaniu czystości różnego rodzaju obiektów, również budynków użyteczności publicznej. To nowy sposób myślenia, który nie koncentruje się wyłącznie na cenie, ale uwzględnia szerszą perspektywę.

Firma Werner & Mertz Professional podjęła wyzwanie i opracowała narzędzie, które pokazuje dokładne oszczędności ropy naftowej, tworzyw sztucznych i CO2, jakie można osiągnąć korzystając z produktów green care PROFESSIONAL. Kalkulator Eko-Skuteczności green-Effective oblicza ilość zaoszczędzonej ropy naftowej na podstawie masy opakowania, składników produktu oraz zawartości materiału z recyklingu w opakowaniu, a następnie przekształca to w ekwiwalent CO2. Klient otrzymuje w efekcie wymierne podsumowanie w postaci certyfikowanych wartości i znaczący dowód rzeczywistej wydajności ekologicznych produktów.

„Kalkulator pomaga zapewnić dostęp do zrównoważonego rynku jutra i wspiera firmy oferujące zamówienia publiczne, oferty i ekologiczne marki. Efekty są zauważalne daleko poza rynkiem utrzymania czystości” – powiedział Frank Vancraeyveld, CEO Werner & Mertz Professional z siedzibą w Moguncji.

„Cały świat mówi o koncepcji gospodarki obiegowej i szuka rozwiązań. My opracowaliśmy już rozwiązania, w tym pierwsze na świecie opakowanie składające się w 100% z materiału HDPE pochodzącego z recyklingu w 2016 r., a w ostatnim czasie pierwszy na świecie 5 litrowy kanister wykonany w 50% z recyklatów HDPE. Z wykorzystaniem Kalkulatora Eko-Skuteczności green-Effective nasi klienci mogą zapewnić sobie prawdziwą przewagę biznesową dzięki stosowaniu naszych produktów!” – dodał Werner Schulze, Dyrektor Zarządzający tana-Chemie GmbH.

W świetle oczywistego problemu środowiskowego spowodowanego plastikowymi odpadami, Vancraeyveld i Schulze oczekują szybkiej zmiany na rynku, która będzie prowadziła w kierunku produktów nadających się do recyklingu. Prekursorem tego rozwoju są niemieckie zaostrzone przepisy dotyczące gospodarki odpadami i przepisy dotyczące opakowań. Kierując się przepisami rynkowymi i polityką, gospodarka obiegowa stanie się standardem przemysłowym w dającej się przewidzieć przyszłości.

Aby obliczyć oszczędności środowiskowe za pomocą Kalkulatora Eko-Skuteczności, wystarczy odwiedzić stronę internetową get.wmprof.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.