Zgłoś kandydata do konkursu „Okrycie roku MPI Poland Chapter 2022”

0
588

Jesteśmy przekonani, że początek roku to wspaniała okazja, żeby docenić osoby, które niedawno rozpoczęły swoją przygodę w branży MICE i w ubiegłym 2022 roku wyróżniły się swoimi pomysłami, innowacyjnością czy zaangażowaniem. Dlatego, jako Stowarzyszenie MPI Poland Chapter corocznie – od 2011 roku – organizujemy konkurs Odkrycie Roku 2022. Ma on na celu wyłonienie największych “pereł” naszej branży. Chcemy je z dumą pokazywać i dzięki temu pomóc otworzyć drzwi do pełnego możliwości świata branży MICE .

To nie tylko nagroda, ale również motywacja do dalszego rozwoju zawodowego osobistego oraz szansa stanięcia na tej samej scenie, na której doświadczeni profesjonaliści z branży otrzymują nagrody za najlepsze realizacje i praktyki we wszystkich sektorach branży – MP Power Awards.

Globalny oddział MPI – Meeting Professional International od 1972 roku zapewnia innowacyjne możliwości edukacyjne i networkingowe odgrywając znaczącą rolę w promowaniu i rozwoju branży MICE w międzynarodowym gronie profesjonalistów branży eventowej. Dlatego odpowiadając na misję Stowarzyszenia, zapraszamy Was do zgłoszenia kandydatów, którzy Waszym zdaniem zasługują na tytuł “Odkrycie Roku 2022”.

Jeżeli w Waszym Zespole są osoby, które stawiają swoje pierwsze kroki i pracują w dziale związanym z organizacją eventów mniej niż 2 lat – zgłoś je w tegorocznej edycji konkursu.

Jak zgłosić kandydata?

To proste! Po prostu wypełnij ankietę zgłoszeniową do 20 lutego 2023 roku: ANKIETA ZGŁOSZENIOWA

Po zaakceptowaniu zgłoszenia przez Komisję konkursu, skontaktujemy się z osobą, która została przed Ciebie nominowana.

Zgłoś swojego kandydata i wraz z Nami zadbaj o przyszłość naszej branży!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.