Zarządzanie w branży MICE

0
972

AKADEMIA SKKP ONLINE zapowiada nową odsłonę i od kwietnia 2021 r. startuje z kolejnym projektem, udostępniając na platformie edukacyjnej cykl szkoleń zatytułowany „Zarządzanie w branży MICE”.

Cykl szkoleń podzielony jest na 10 kursów, z których każdy składa się z dwóch części: teoretycznej, w formie nagrania, trwającej 1,5 godziny oraz praktycznej, warsztatu, trwającego 1 godz. Kursy kończą się testem kompetencyjnym oraz wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia. Cykl szkoleń został podzielony tematycznie tak, aby wraz z raportami i opracowaniami udostępnianymi na platformie online, stanowiły kompendium wiedzy o branży MICE.

Szkolenia przeznaczone są dla osób, chcących nabyć nowe kompetencje event managera, w tym studentów, absolwentów i osób bezrobotnych, szukających zatrudnienia na rynku pracy, a także młodych kadr i pracowników z szeroko pojętego sektora turystycznego. Zakres kursów został dostosowany do nowych realiów związanych z COVID-19. Każdy z nich stanowi odrębną całość i mogą być realizowane pojedynczo lub w pakiecie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Wszystkie szkolenia są prowadzone przez członków SKKP, doświadczonych ekspertów-praktyków, związanych z branżą MICE minimum 10 lat.

Tematy kursów to:
1. Charakterystyka rynku spotkań w Polsce i na świecie po pandemii
2. Wydarzenia wirtualne i hybrydowe
3. Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE
4. Bezpieczeństwo organizacji wydarzeń post COVID 19
5. Światowe trendy w organizacji wydarzeń
6. Networking biznesowy w nowej normalności
7. Komunikacja marketingowa, PR i media społecznościowe
8. Profesjonalna organizacja wydarzeń post COVID-19
9. Etapy i nowe kryteria pozyskiwania wydarzeń sektora MICE
10. Charakterystyka zawodu „event managera” i nowe perspektywy. Rynek pracy w branży MICE.

Pierwsze szkolenia będą dostępne na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online już w kwietniu. Dostęp do platformy otrzymuje się po uzyskaniu kodu aktywacji z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. Anna Górska, Kierownik Projektu uważa, że wiedza w formie szkoleń w przestrzeni wirtualnej, dostępna na życzenie i w dowolnym czasie pozwoli każdemu w swobodny sposób z niej korzystać, a pandemia udowodniła, że edukacja w formie e-learningu jest obecnie pożądana i popularna.

Akademia SKKP to unikatowe szkolenia, które wyróżnia know-how z międzynarodowych organizacji, wykładowcy-praktycy i kreatywne podejście do tematów. W ramach Akademii SKKP już od ponad roku publikowane są cotygodniowe artykuły „Newsy ze Świata” na temat sytuacji na rynkach światowych, jak branża radzi sobie w sytuacji pandemii, jakie plany ma na czasy po koronawirusie, dobre praktyki, przykłady oraz inspiracje.

Autor: Anna Górska, Symposium Cracoviense Doradca Zarządu w, ICCA International Congress and Convention Board Member, Wicepreze Zarządu Ds. Współpracy Międzynarodowej SKKP

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.