Zamek Janów Podlaski – wschodnia perła w koronie Arche

1
2282
W dniach 9-10 lipca redakcja Horeca Business Club miała wyjątkową przyjemność uczestniczenia w wyjeździe studyjnym do Janowa Podlaskiego zorganizowanym przez Grupę Arche. Kilkanaście godzin pełnych atrakcji wystarczyło, aby dogłębnie zapoznać się z ofertą zlokalizowanego w obiekcie historycznym czterogwiazdkowego hotelu.

Janów Podlaski to miejsce, w którym historia przenika się z nowoczesnością. Nie inaczej jest z należącym do Grupy Arche hotelem. Jeszcze pod koniec lat dziewięćdziesiątych na wzniesieniu przy ul. Zamkowej 1 znajdowały się jedynie zniszczone mury warownej budowli, która stanowiła siedzibę biskupstwa i władz administracyjnych. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Władysława Grochowskiego i jego żony, Leny Grochowskiej, udało się nie tylko odrestaurować zabytkowy zamek, ale również nadać mu zupełnie nowych funkcjonalności.

Dziś czterogwiazdkowy hotel Zamek Janów Podlaski, położony w malowniczej dolinie rzeki Bug, na chronionych terenach Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, jest jedynym w okolicy obiektem tej kategorii, który dysponuje bogatą ofertą wypoczynkową i konferencyjną. Blisko 200 komfortowo wyposażonych pokoi, nowoczesne Centrum Konferencyjne, w którym do dyspozycji jest aż 15 sal o łącznej powierzchni 780 m², Restauracja „U Biskupów”, w której można skosztować wykwintnych dań kuchni światowej i nowych wersji potraw kuchni regionalnej oraz licencjonowany salon Dr Irena Eris Beauty Partner, który oferuje pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało oraz masaże z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury.

Źródło: Zamek Janów Podlaski

Hotel przyciąga zarówno pasjonatów historii, jak i miłośników koni (jedna z najsłynniejszych stadnin koni arabskich położona jest niespełna 2 km od terenu Zamku), pięknych krajobrazów, uroczych zakątków i malowniczo położonych wsi. O wszystkich tych walorach redakcja Horeca Business Club mogła przekonać się osobiście, uczestnicząc w lipcowej wycieczce z cyklu Study Tour.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wideorelacją z tego wydarzenia.

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.