Zabezpieczenia roszczeń hotelarzy (Horeca Radio)

0
994
W najnowszej audycji z cyklu „Prawo w branży Horeca” Mikołaj Ostrowski, adwokat i partner zarządzający w kancelarii OWIW Legal, opowiada o tym, jak należy konstruować umowy na remont hotelu, by interesy hotelarza były jak najlepiej zabezpieczone.


Pobierz audycję w formacie MP3

Mikołaj Ostrowski jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Aplikację sądową ukończył w stołecznym Sądzie Apelacyjnym, natomiast adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Od przeszło dziesięciu lat doradza przedsiębiorcom. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanej warszawskiej kancelarii Michałowski Stefański, gdzie uczestniczył w poważnych projektach biznesowych. W 2014 roku spełnił swoje marzenie – założył własną kancelarię OWIW Legal, w której zajmuje się sporami sądowymi, prawem umów, regulaminami oraz kwestiami podatkowymi. Od listopada br. współprowadzi również w Horeca Radio cykl audycji pt. „Prawo w branży Horeca”, w których doradza hotelarzom i gastronomom w zagadnieniach prawnych.

Zapraszamy do wysłuchania audycji pt. „Zabezpieczenia roszczeń hotelarzy”, w której Mikołaj Ostrowski doradza w zakresie konstruowania umowy na remont hotelu.

„Najbezpieczniej jest wybrać wykonawcę, który ma renomę lub przynajmniej ubezpieczenie. Właściciel hotelu może wymagać takiego ubezpieczenia od wykonawcy.”

Mikołaj Ostrowski – adwokat i partner zarządzający w kancelarii OWIW Legal

Partnerzy audycji:

        

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.