XVII Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy za nami

0
743
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Polskie hotele niezależne zrzeszone w Harmony Polish Hotels już po raz XVII zorganizowały Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy, które odbyły się w dniach 23 – 25.09.2020 r. w Hotelu Amax w Mikołajkach.

W tym roku do  udziału w przygodzie pod żaglami zgłosiło się osiemnaście załóg, nie tylko hoteli zrzeszonych w Fundacji, co potwierdza otwartość organizatorów na budowanie relacji oraz współpracę hotelarzy z całej Polski.

Regaty Hotelarzy  to doskonała okazja do integracji branży i tak jak zakładaliśmy, również w tym roku uczestnicy oprócz sportowej rywalizacji na wodzie docenili możliwość po prostu bycia razem. Po raz pierwszy od wielu miesięcy mieliśmy okazję do bezpośrednich dyskusji, dzielenia się doświadczeniami z czasu pandemii ale i obawami o przyszłość. Czas ten dla naszej branży jest niezwykle trudny, tym bardziej nie możemy się poddać nowej rzeczywistości. Obserwując uczestników regat można  było po raz kolejny odnieść wrażenie, że hotelarze doskonale potrafią jednoczyć się, a w trudnym czasie wspólnie szukać rozwiązań, które pozwolą realizować zakładane cele, mimo że czasami mamy pod wiatr… – mówi Elżbieta Lendo prezes zarządu Fundacji.

tegoroczne regaty rozpoczęły się kolacją plenerową, podczas której ok. 100 osób spotkało się w ogrodzie Hotelu Amax. Wieczór uświetnił m.in. koncert Zenka Martyniuka. Kolejnego dnia, po zakończonych wyścigach, organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników spotkania na uroczysta kolację, podczas której  ogłoszone zostały wyniki regat oraz wręczone zostały puchary i pamiątkowe medale. Podczas całego pobytu nie zabrakło dla uczestników niespodzianek i wielu dodatkowych atrakcji.

„Tegoroczne regaty wygrała załoga Hotelu Robert’s Port, która zajęła również drugie i trzecie miejsce. Najlepszym hotelem z Grupy Harmony Polish Hotels okazał się Hotel Warszawa z Augustowa. Wszystkim uczestnikom gratulujemy doskonałej formy i rywalizacji w prawdziwie przyjaznej atmosferze. W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom regat, w tym partnerom Fundacji za fantastycznie spędzony czas. Niestety kolejna edycja dopiero za rok, ale już wszystkich serdecznie zapraszamy na klejoną edycję Ogólnopolskich Regat Żeglarskich Hotelarzy”

Do zobaczenia w Mikołajkach we wrześniu 2021 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.