Wyniki finansowe Accor za pierwszy kwartał 2022

0
541
Fot.: Materiału prasowe Accor

Accor publikuje wyniki finansowe za pierwsze trzy miesiące 2022 roku. W pierwszym kwartale 2022 r. sieć odnotowała przychody w wysokości 701 mln EUR, co stanowi wzrost o 85% w stosunku do analogicznego okresu.

Od stycznia do marca br. Accor otworzył 26 hoteli z około 3 700 pokojami, co oznacza wzrost netto w sieci o 2,5% w okresie 12 miesięcy.

Sébastien Bazin, Chairman and Chief Executive Officer Accor:
„Wyniki Accor w pierwszym kwartale 2022 roku wskazują na wyraźny wzrost koniunktury i nową dynamikę w turystyce, usługach gastronomicznych i rozrywce, a także silny popyt na marki lifestyle i luksusowe. Dzisiejsze trendy w połączeniu z powrotami podróży napawają optymizmem na najbliższe miesiące. Nasze marki są atrakcyjne, idealnie pozycjonowane, a rozbudowany ekosystem hotelowy, który zbudowaliśmy w ciągu ostatnich lat, przyciąga coraz większą liczbę gości, inwestorów i partnerów biznesowych. W nadchodzących miesiącach będziemy nadal koncentrować wysiłki na rozwoju i rozbudowie naszego portfolio marek oraz docieraniu do coraz większej grupy klientów.”

Reklama
Fot.: Materiały prasowe Accor
Fot.: Materiały prasowe Accor

Więcej informacji na temat wyników finansowych Accor za pierwszy kwartał 2022 roku znajdziecie w poniższym dokumencie.

Blockchained Q1 22 PR VDef

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!