Wyniki finansowe Accor za pierwszy kwartał 2022

0
1115
Fot.: Materiału prasowe Accor

Accor publikuje wyniki finansowe za pierwsze trzy miesiące 2022 roku. W pierwszym kwartale 2022 r. sieć odnotowała przychody w wysokości 701 mln EUR, co stanowi wzrost o 85% w stosunku do analogicznego okresu.

Od stycznia do marca br. Accor otworzył 26 hoteli z około 3 700 pokojami, co oznacza wzrost netto w sieci o 2,5% w okresie 12 miesięcy.

Sébastien Bazin, Chairman and Chief Executive Officer Accor:
„Wyniki Accor w pierwszym kwartale 2022 roku wskazują na wyraźny wzrost koniunktury i nową dynamikę w turystyce, usługach gastronomicznych i rozrywce, a także silny popyt na marki lifestyle i luksusowe. Dzisiejsze trendy w połączeniu z powrotami podróży napawają optymizmem na najbliższe miesiące. Nasze marki są atrakcyjne, idealnie pozycjonowane, a rozbudowany ekosystem hotelowy, który zbudowaliśmy w ciągu ostatnich lat, przyciąga coraz większą liczbę gości, inwestorów i partnerów biznesowych. W nadchodzących miesiącach będziemy nadal koncentrować wysiłki na rozwoju i rozbudowie naszego portfolio marek oraz docieraniu do coraz większej grupy klientów.”

Fot.: Materiały prasowe Accor
Fot.: Materiały prasowe Accor

Więcej informacji na temat wyników finansowych Accor za pierwszy kwartał 2022 roku znajdziecie w poniższym dokumencie.

Blockchained Q1 22 PR VDef

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.