KDK Events członkiem Klubu Agencji Eventowych SAR

0
839

Z początkiem listopada 2021 roku Klub Agencji Eventowych SAR przyjął w swoje szeregi nową agencję – KDK Events.

Za nami 18 miesięcy nowej rzeczywistości, w której zmodyfikowaliśmy DNA firmy, postawiliśmy na nowe technologie i mamy poczucie dobrze przepracowanego czasu. Dołączenie do Klubu Agencji Eventowych SAR traktujemy zarówno jako zwieńczenie tego okresu, jak i duże wyzwanie. Jesteśmy głodni nowych projektów, poznania innej perspektywy i budowania silnych relacji z partnerami biznesowymi. Mam poczucie, że to wszystko znajdziemy tutaj w Klubie. – Michał Michałowski, senior partner KDK Events.

Klub Agencji Eventowych SAR to nie tylko platforma liderów branży, to także platforma dialogu podmiotów aktywnych i chętnych, by tę branże współtworzyć. W najbliższych miesiącach mamy w planach kilka nowych projektów, mających na celu pokazanie odmienionej twarzy agencji eventowych, które z kryzysu wyszły obronną ręką, bogatsze o nowe doświadczenia i kompetencje. Portfolio KDK Events, ich plany i aktywność branżowa pokazują, że patrzymy we wspólnym kierunku. – Dorota Wojtczak członek zarządu Klubu Agencji Eventowych SAR, marketing director LiveAge.

Klub Agencji Eventowych SAR powstał w 2012 roku i jest sekcją Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR. W jego skład wchodzą wiodące agencje event marketingowe działające na polskim rynku, posiadające unikatową wiedzę zarówno z zakresu organizacji eventów, jak i funkcjonowania tej części rynku marketingowego: Bespoke, El Padre, Ibento, Imagine Nation, KDK Events, Live Age, Ministry of Creativity, MEA Group, Platige Image, Plej oraz Power.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.