MDM Hotel ma nowego sternika. Główne zadanie – rewitalizacja

0
1541
Związany przez blisko 10 lat z grupą Hotele Warszawskie „Syrena” Łukasz Kaszewski został mianowany Dyrektorem Generalnym stołecznego Hotelu MDM. W zakresie jego obowiązków znajdują się wszystkie sprawy związane z zarządzaniem hotelem i personelem, a także koordynacja współpracy z najemcami budynku zlokalizowanego przy Placu Konstytucji 1.

Kaszewski pierwsze kroki w hotelarstwie stawiał w Wielkiej Brytanii jako pokojowy oraz inspektor. Po powrocie do kraju związał się z grupą Hotele Warszawskie „Syrena”, gdzie najpierw piastował funkcję recepcjonisty w Polonia Palace Hotel, następnie kierownika zmiany, zastępcy kierownika recepcji, aż po kierownika ds. pokoi. Prestiżowe stanowisko w Hotelu MDM obejmuje po ponad dwuletniej kadencji Zastępcy Dyrektora Generalnego, Pawła Lewtaka.

Łukasz Kaszewski; Źródło: hotelnews.pl

Do prymarnych zadań Kaszewskiego należeć będzie kierowanie obiektem i działaniami personelu, ale także nadzór nad pracami remontowymi przy rewitalizacji fasady elewacji budynku mieszczącego się na Placu Konstytucji. Nowy Dyrektor Generalny MDM ma już doświadczenie w tej materii, bowiem wcześniej odpowiadał m.in. za sprawy organizacyjno-techniczne hotelu, a podczas renowacji Polonia Palace Hotel koordynował współpracę z austriacką firmą budowlaną Strabag.

Grupa Hotele Warszawskie „Syrena” zarządza aktualnie trzema obiektami: Polonia Palace Hotel, Hotel Metropol i Hotel MDM. Spółka funkcjonuje na rynku od 14 lat i zatrudnia ponad 200 pracowników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.