MDM Hotel ma nowego sternika. Główne zadanie – rewitalizacja

0
409
Związany przez blisko 10 lat z grupą Hotele Warszawskie „Syrena” Łukasz Kaszewski został mianowany Dyrektorem Generalnym stołecznego Hotelu MDM. W zakresie jego obowiązków znajdują się wszystkie sprawy związane z zarządzaniem hotelem i personelem, a także koordynacja współpracy z najemcami budynku zlokalizowanego przy Placu Konstytucji 1.

Kaszewski pierwsze kroki w hotelarstwie stawiał w Wielkiej Brytanii jako pokojowy oraz inspektor. Po powrocie do kraju związał się z grupą Hotele Warszawskie „Syrena”, gdzie najpierw piastował funkcję recepcjonisty w Polonia Palace Hotel, następnie kierownika zmiany, zastępcy kierownika recepcji, aż po kierownika ds. pokoi. Prestiżowe stanowisko w Hotelu MDM obejmuje po ponad dwuletniej kadencji Zastępcy Dyrektora Generalnego, Pawła Lewtaka.

Łukasz Kaszewski; Źródło: hotelnews.pl

Do prymarnych zadań Kaszewskiego należeć będzie kierowanie obiektem i działaniami personelu, ale także nadzór nad pracami remontowymi przy rewitalizacji fasady elewacji budynku mieszczącego się na Placu Konstytucji. Nowy Dyrektor Generalny MDM ma już doświadczenie w tej materii, bowiem wcześniej odpowiadał m.in. za sprawy organizacyjno-techniczne hotelu, a podczas renowacji Polonia Palace Hotel koordynował współpracę z austriacką firmą budowlaną Strabag.

Reklama

Grupa Hotele Warszawskie „Syrena” zarządza aktualnie trzema obiektami: Polonia Palace Hotel, Hotel Metropol i Hotel MDM. Spółka funkcjonuje na rynku od 14 lat i zatrudnia ponad 200 pracowników.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.