Travellers Choice 2018 dla Hotele SPA Dr Irena Eris

0
1203
Największy na świecie opiniotwórczy portal turystyczny TripAdvisor po raz kolejny rozdał nagrody Travellers’ Choice. W gronie laureatów znalazły się trzy Hotele SPA Dr Irena Eris.

Co roku, ten największy na świecie opiniotwórczy portal turystyczny przyznaje, na podstawie recenzji i ocen użytkowników, nagrodę Travellers’ Choice w 8 kategoriach. W każdej z nich prezentuje TOP 25 – najlepszych obiektów.

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój dostał nagrody aż w trzech kategoriach: Luksus, gdzie zajmuje pierwsze miejsce, Najlepsze hotele oraz Najlepsza obsługa. Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój został doceniony w kategorii Najlepsze hotele, a Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie w kategorii Luksus. To kolejne z rzędu wyróżnienie dla Hoteli SPA Dr Irena Eris, jakie otrzymały za wysokie oceny i doskonałe recenzje wystawione przez ich gości.

Ustanowiona w 2002 roku nagroda Travellers’ Choice to najwyższe wyróżnienie w serwisie TripAdvisor. To jedyna nagroda w branży turystycznej przyznawana co roku na podstawie milionów recenzji oraz opinii podróżnych z całego świata. Stanowi ona wyróżnienie dla „najlepszych spośród najlepszych” w takich dziedzinach jak poziom obsługi, jakość czy zadowolenie klientów, a otrzymują je hotele i inne obiekty oferujące zakwaterowanie. Otrzymanie nagrody Travellers’ Choice to największy zaszczyt, jakiego może dostąpić użytkownik strony TripAdvisor, bowiem otrzymuje ją zaledwie 1% najlepszych hoteli.

TripAdvisor działa w 49 krajach i skupia największą społeczność podróżnych na świecie. Jego strony są odwiedzane średnio 390 milionów razy miesięcznie i można na nich znaleźć ponad 500 milionów recenzji oraz opinii na temat przeszło 7 milionów obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji, stanowiąc skarbnicę wiedzy, stworzoną przez samych podróżników, na temat, gdzie warto pojechać, co zobaczyć i zwiedzić oraz gdzie zjeść i przenocować. Dzięki temu można w pełni zaplanować każdy wyjazd, wybierając dla siebie najlepsze rozwiązania. Aż 83 proc. podróżnych deklaruje, że  decyzję o wyborze hotelu lub innego miejsca noclegowego podejmuje na podstawie opinii o obiekcie i jego pozycji w rankingu.


Źródło: DrIrenaErisSpa.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.