Sylwia Wójtowicz General Managerem hotelu Rubinstein w Krakowie

0
1598

Sylwia Wójtowicz związana jest z branżą hotelarsko – gastronomiczną od blisko 20 lat. Pierwsze szlify hotelarskie zdobywała w Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy i Hotelu Bryza w Juracie. Do kwietnia związana była z Hotelem Witek. Od czerwca jest General Managerem czterogwiazdkowego Hotelu Rubinstein.

Swoje pierwsze doświadczenie zdobywała już podczas pierwszych kroków w technikum hotelarskim w Zespole Szkół Zawodowych im. dr A. Troczewskiego w Kutnie.  Miała szczęście uczyć się u autorytetów hotelarstwa w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku min. od Grzegorza Russaka, Jana Błońskiego. Największym sukcesem była propozycja przygotowania do otwarcia Hotelu Crocus w Zakopanem. Managerem operacyjnym jest od 2011, a pracując dla sieci Geovita prowadziła jednocześnie dwa obiekty w Krakowie i w Zakopanem. Ostatnim obiektem biznesowym był Hotel Witek, którego markę udało się zbudować w bardzo krótkim okresie. Zyskał w związku z organizowanymi wydarzeniami jak festiwal whisky, czy goszcząc u sobie podczas XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera trzy z czterech światowych drużyn siatkarskich takich jak Brazylia, Serbia, Finlandia. Przy bardzo owocnej współpracy z Prezesem Hotelu udało się zainwestować w fotowoltaikę i wprowadzić w hotelu program eko.

Uczestniczka wydarzenia Hotel Super Heroes z ogromną energią i siłą do działania.

Obecnie jako General Manager pracuje w hotelu Rubinstein **** w Krakowie. Niesamowite miejsce atrakcyjnie zlokalizowane w mieście królów. Butikowy z wyjątkowymi pokojami i niezapomnianym widokiem z 5 piętra, z którego widać całą panoramę Krakowa i wszystkie główne miejsca warte zwiedzenia.

Nie poddaje się stereotypom, a jej zaangażowanie oraz nowoczesne podejście do zarządzania zostaje zauważone przez właścicieli hoteli, którzy składają propozycje o pomoc w usystematyzowaniu pracy i organizacji operacyjnej obiektów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.