Świat Małego Księcia w hotelach marki Sofitel

0
1461
Hotele Sofitel zapraszają całe rodziny do wakacyjnego świata The Magnifique Family. Ta wyjątkowa oferta nawiązująca do przygód Małego Księcia, bohatera opowieści Antoine’a de Saint-Exupery’ego, jest przepisem na luksusowe, rodzinne wakacje.

The Magnifique Family

Oferowany przez zlokalizowane w Warszawie, Sopocie i Wrocławiu luksusowe hotele Sofitel pakiet The Magnifique Family obejmuje zakwaterowanie w dwóch pokojach (drugi pokój dla dzieci dostępny jest z 50-procentowym rabatem). W zależności od dostępności, pokoje są połączone lub położone w bezpośrednim sąsiedztwie. Mali goście w wieku do 12 roku życia, dzielący pokój z rodzicami, korzystają z bezpłatnego zakwaterowania i specjalnego menu śniadaniowego. Pozostające pod opieką rodziców starsze dzieci w wieku 8-16 lat zostaną zakwaterowane w drugim pokoju.Mały Książę dla dzieci i rodzinne atrakcje

W czasie wakacji z Magnifique Family hotele Sofitel dbają o nawiązujące do przygód Małego Księcia baśniowe akcenty umilające pobyt małym gościom. Na dzieci czekają gry hotelowe, powitalne zdrowe przekąski i specjalne zaadresowane do nich listy w formie wierszy. Wieczorne rytuały uprzyjemniają wesołe karteczki z życzeniami dobrej nocy, a nad dobrym snem małych gości czuwają przyjacielskie hotelowe misie.

Każdy z trzech Sofiteli w Polsce oferuje również dodatkowe atrakcje i udogodnienia dla dzieci i rodzin. Położony tuż przy plaży i zabytkowym molo, z niesamowitym widokiem na morze, Sofitel Grand Sopot dbając o kreatywne spędzanie czasu, przygotował kącik zabaw z kolorowymi mebelkami i akcesoriami do malowania. Zarówno dzieci, jak i rodzice będą zachwyceni prywatną plażą oraz otaczającym hotel bajecznym ogrodem z fontannami.

Sofitel Warsaw Victoria przygotował dla najmłodszych kolorowe książki, które można wypożyczyć do pokoju i przenieść się do świata baśni i fantazji.

Łącząc francuską elegancję z położeniem w sercu starego miasta, tuż obok zabytkowego rynku i Odry, Sofitel Wroclaw Old Town stanowi doskonałą bazę do rodzinnego zwiedzania miasta. Organizację wypoczynku z maluchami ułatwią rodzicom dostępne akcesoria, jak wózek dla dzieci, gry planszowe czy podgrzewacze dla butelek.O Małym Księciu

Mały Książę – filozoficzna opowieść, która powstała w Nowym Jorku w roku 1943 – to światowy fenomen wydawniczy, przekazujący czytelnikom ważne, ponadczasowe wartości. Jest czytana do poduszki, opowiadana wciąż od nowa i przekazywana kolejnym pokoleniom od ponad 70 lat. Mały Książę nie tylko wzmacnia więzi między różnymi pokoleniami oraz mieszkańcami różnych kontynentów, ale jest również symbolem zrównoważonego rozwoju, walki o pokój na świecie i prawa dzieci.

Mały Książę to jedyna postać kultury francuskiej, która doczekała się własnego parku tematycznego, oficjalnego sklepu w Paryżu, a także globalnego sukcesu kinowego. To również najczęściej tłumaczona książka z 200 milionami egzemplarzy sprzedanymi na całym świecie.
O marce Sofitel

Sofitel Hotels & Resorts to marka hoteli będących ambasadorem nowoczesnego francuskiego stylu życia, kultury i sztuki na całym świecie. Założona w 1964 r., jest pierwszą międzynarodową marką luksusowych hoteli wywodzącą się z Francji. Oferuje ponad 120 eleganckich i wyjątkowych hoteli w najbardziej cenionych miejscach na świecie. Emanując wyrafinowanym i dyskretnym wyczuciem nowoczesnego luksusu, zawsze łączy odrobinę francuskiej dekadencji z lokalną kulturą.

Kolekcja Sofitel obejmuje takie godne uwagi hotele jak Sofitel Paris Le Faubourg, Sofitel London St James, Sofitel Monachium Bayerpost, Sofitel Rio de Janeiro Ipanema, Sofitel Washington DC Lafayette Square, Sofitel Sydney Darling Harbour i Sofitel Bali Nusa Dua Beach Resort. Sofitel jest częścią grupy AccorHotels, światowego lidera w dziedzinie podróży i stylu życia, która zaprasza gości do odkrywania wyjątkowych doznań w ponad 4 300 hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i rezydencjach, a także około 10 000 najlepszych domów prywatnych na całym świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.